2737
2739

صحته های بد زیادی دیدم ولی بدترینش این بود که دو تا سرباز یه پسر بچه رو تو یه کوچه گر فته بودن  و میزدن و بهس تجاوز میکردن اون بچه هم چ ون فکر میکرد اینا پلیسنن هیچی نمیگفت  خیلی  بد بود  😔😪😪

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای حالم بد شد .جیغ می‌زدی بترسن فرار کنن بیچاره اون بچه

کاربر سال ۹۷ هستم نمی‌دونم چرا تعلیق شدم.خدایا به حرمت ۶ماه امام حسین دامن همه آرزومندان رو سبز کن.بچه های سالم و صالح و خوشگل.شکرت بابت همه چی خدایا

مهمون داشتیم، اومدم طبقه پایین تو آشپزخونه. به هندونه مامانم خریده بود، شسته بودش .رو اپن گذاشته بود. بعد گفت بذار یخچال تا بیام. منم هندونه رو دیدم همینطور الکی گفتم عزیزم بخورمت، بعد دست کشیدم روش بوسیدمش... یهو دیدم یکی از مهمونا پشت سرم داره نگاه میکنه رنگش پریده. یهو گفت ببخشید یه لیوان اب خنک میخواستم...

خیلی صحنه بدی شد، فکر کرد منحرفم😂😂😂😂😂😑😑😑

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
2740
میشه اینجا بگی؟؟

خیلی ناجوره

دختر یکی از فامیلامون تازه نامزد کرده بود حالا نمیدونم عقد یا چی 

من بچه بودم ، خانوادم نبودن ، نمیدونم چرا اومدن خونمون شاید مامانم گفت بیاد منو مراقبم باشه 

بعد یادم نیست چیشد نامزدشم اومد 

همه کاراشونو جلوم انجام دادن ، من دیدم 

شاید فکر میکردن من خیلی بچم نمیفهمم ولی من دیدم و فهمیدم و یادم موند 

تا حالا نگفتم به کسی ، شاید اگه همون موقع به مامانم میگفتم قطع رابطه میشد 

⁩⁩