2733
2739

سال ۹۸رفتم زمینی باماشین خودمون قشم و کیش دوازده روزه تابرگشتیم 

سال ۱۴۰۱هم باز هفت روزه رفتیم قشم باماشینمون 

همه این مسافرت‌ها فقط تعطیلات عید میتونم 

حالا امسال پرس و جو کردم آنتالیا هواش سرده باکو هم سرده 

بازم میمونه گزینه فقط جنوب 

سمت چابهار چون امسال زیاد درگیری بوده یکم می‌ترسیم 

فقط گزینه کیش میمونه به نظرتون دوباره می ارزه بریم ؟باماشین خودمون میریم که بیشتر طول بکشه کلا عید نباشیم خونه 

ولی همه شهرهای تهران تا کیش رو خیلی رفتیم هردفعه بیشتر مقصدمون بین راه شیراز بعدم کیش 

شما نظری ندارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آقا یکم از تجربه کیش رفتن با ماشین بگو

ما هم امسال میخوایم بریم با ماشین ولی نمیدونم اصلا قراره بریم اونجا چیکارا کنیم چون با ماشینه

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 
 چرا دیگه ماه رمضانه تمام کسبه و مردم اقصی نقاط کشور اسلامیمون روزه هستند و مشغول عبادت 🤲

کیش این خبرا نیس

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 
2738

چابهار درگیری خاصی نبود زاهدان بوده که تا چابهار کلیییییی فاصله س 

من ترجیح میدم جاهای جدید و بکر برم

اطراف یاسوج تا بوشهر. عید خیلی قشنگه سرسبز . طبیعت بکر و عالی. چقدر کیش و شمال  اخه

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
ماهم انشالله قصد داریم بریم با ماشین سخت نمیشه؟ من چهار سال پیش رفتم کیش ولی هوایی رفتیم اگر امسا ...

نه خیلی خوبه حتما برید بهترین سفرمون بود زمینی ما شهریه شهرگشتیم یواش یواش رفتیم

مگ زمینی راه هس یا ماشینو با کشتی میبرین

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2706