2737
2739

دوستان لطفاً بیاین کمکم کنیدمن یک روز از موعودم گذشته بیبی چک زدم خط تی بصورت خیلیییی کمرنگ ظاهر شد رفتم آزمایش بتا دادم ولی منفی بودبنظرتون زود دادم یا اینکه باردار نیستم

منفیه عزیزم باردار نیستی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😭😭😭😭

چند ماهه اقدامی؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2740
خب عزیزمن اینطوری بهت استرس وارد میشه. اونوقت واست اصلا خوب نیس. بزار یه هفته تا ده روز بگذره بعد بر ...

بعد سقطم شدیدن افسرده شدم خیلی احساس تنهایی میکنم گفتم شاید از الان نشون بده باردارم چون پریودیم منظمه

بعد سقطم شدیدن افسرده شدم خیلی احساس تنهایی میکنم گفتم شاید از الان نشون بده باردارم چو ...

انشالله که بارداری. ولی بشینی غصه بخوری بخدا بدتره. باید بهش فکر نکنی. خودش میشه . اصلا فکرشو نمیکنی یهو میبینی بارداری. ولی هر چی بهش گیر بدی و نگرانش باشی ازت فاصله میگیره 

خدایا دلم و آروم کن و بهم آرامش بده
چی بگم اینورا هیچی حالمو خوب نمیکنه  وضعیت بدی دارم

میدونم چی میگی. من با اینکه یه بچه داشتم خیلی سخت دوباره باردار شدم‌. ۹ماه اقدام بودم. تنبلی داشتم. استرس تمام وجودمو میگرفت. هرماه پریود میشدم کلی غصه میخوردم. دقیقا یه بار گفتم دیگه بیخیال اگه شد که چه بهتر اگه نشد مهم نیس. دقیقا همون ماه باردار شدم. بخاطر همین میگم بهش گیر نده. بزار بدنت کار خودشو انجام بده

خدایا دلم و آروم کن و بهم آرامش بده
میدونم چی میگی. من با اینکه یه بچه داشتم خیلی سخت دوباره باردار شدم‌. ۹ماه اقدام بودم. تنبلی داشتم. ...

اره دیگه منم از امروز بیخیال شدم توزندکیم کلی مشکل دارم گفتم شاید بچه دار شم کمتر غصه بخورم ولی قسمت نیست شایدم از شوهرم جدا شدم کلا بیخیال این زندگی شدم

2706