2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سیب رو بندازی بالا هزار تا چرخ میخوره عزیز.. تا ۱۰ماه خیلی چیزها تغییر پیدا میکنه

حالا شما حستون رو بگین

تیکر بارداری نیست تیکر تولده.لایک نکن.طرز صحبتت نشون دهنده شخصیتته:) 
خودت گفتی حس ششم بیاد 😥 اینجوری حس کردم دیگه

اخه نمیتونم صبر کنم فردا موعدمه ولی حس خودم میگه باردارم حست راجب بارداریم چیه خیلی استرس گرفتم

خدای منم بزرگه...
2742
هنوز عقب ننداختی که

تورو خدا جوابمو بده 

ایا من باردارم؟

اگه ن کی باردار دار میشم کدوم‌ماه

کاربری ۵ بار تعلیق شده تو رو خدا تعلیق نکن نی نی یار واسه مامان شدنم دعا کنید خیلی محتاجم به دعا
2740
خودت گفتی حس ششم بیاد 😥 اینجوری حس کردم دیگه

میشه بگی حس همسرم بهم چیه تازکیا چرا بحث زیاد شده بینمون؟؟

زمین پدرشوهرن اخرش اوکی میشه برامون یا نه ؟؟کی از این خونه میریم خواهش میکنم بگو😔

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
دوستان واسه حس ششم درخواست ندین لطفا.. اگه ف ل میخواید درخواست بدین..🤝

خخواهش میکنم حستو بگو ایا من باردارم؟؟؟

اگه ن کی باردار میشم؟ کدوم‌ماه؟؟

کاربری ۵ بار تعلیق شده تو رو خدا تعلیق نکن نی نی یار واسه مامان شدنم دعا کنید خیلی محتاجم به دعا
۶وعده دیگه ۶ماه یا ۶سال

میشه بگی حس همسرم بهم چیه تازکیا چرا بحث زیاد شده بینمون؟؟

زمین پدرشوهرن اخرش اوکی میشه برامون یا نه ؟؟کی از این خونه میریم خواهش میکنم بگو😔

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2706