2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستودروغشو نمیدونم ولی من از تخمدان چپم آزاد شده و الان اواخر هفته29هستموتاحالا سونوگرافیا جنسیتو دختر گفتنالهی دورش بگردم
بنویسید به دیوار سکوت عشق سرمایه هرانسان است بنشانید به لب حرف قشنگ حرف بدوسوسه شیطان است وبدانید که فردا دیر است اگر غصه بیاید امروز تا همیشه دلتان درگیر است پس بسازید رهی را کنون تا ابد سوی صداقت برود و بکارید به هر خانه گلی که فقط بوی محبت بدهد
2731
خاتون عسل عزیزم چرا ناراحت باشم هدیه خداست هرچی باشه عاشقشم شوهرمم ازاول همش دعامیکرددخترباشهمگه از جنس خودم بدم میاد که ناراضی باشم فقط ازخدا میخوام صحیح و سالم و سروقت دنیا بیاد نفسمه
بنویسید به دیوار سکوت عشق سرمایه هرانسان است بنشانید به لب حرف قشنگ حرف بدوسوسه شیطان است وبدانید که فردا دیر است اگر غصه بیاید امروز تا همیشه دلتان درگیر است پس بسازید رهی را کنون تا ابد سوی صداقت برود و بکارید به هر خانه گلی که فقط بوی محبت بدهد
مسلما ربطی نداره. مهم اینه که چه اسپرمی با تخمک شما لقاح میکنه. حالا اون اسپرمه از کجا میدونه تخمکش از چپ اومده یا راست. الهی دور خخملم هم بگردم.
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
نیک نیک عزیزدلم وقتی واسه سونو اول بارداری میری قشنگ بهت میگن از کدوم تخمدانته واسه من گفتن
بچه بچس خیلی شیرینهمن اولین بارداریمه از ذوقم تا جنسیتشو فهمیدم با جناب شوشو از خوشحالی رفتیم یه عالمه لباسای ناز و وسایلشو خریدیمشوشو که تا فهمید دختره همه خانواده رو شام برد بیرون
2706