2752
2734
عنوان

حالم بده پشیمونم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2551 بازدید | 99 پست

دکتر برو افصابت خرابه

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

☹️چه بد 

یه دو سه هفته نرو و بیا خونشون 

اما دعوا پیش میاد تو هر خونه ای هست 

خونتم تمییز نکن فعلا 

اونام دعوا زیاد دیدن 

بذار دو هفته بگذره همسرت که حالش بهتر شد کاری کن جلوی اونا عذر خواهی کنه 

مهم اینه بعدش باهم خوب میشید 

خواهرم یکم خویشتن دار باش 

آسیب بدی به زندگیت زدی 

بااینکارها تو چشم خانواده شوهرت بد میشی به اعصابت مسلط باش 

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
بزار چند روز بگذره آروم بشی اول با شوهرت غیر مستقیم لز در آشتی در بیا بعدم حلش کن

باهام اشتی کرد همون آخر شب کلا زود پشیمون میشه ...من تو شک بودم اصن بعد اومد بزور اشتی کرد با اینکه من قهرم ... الانم رفته بیرون 

به شوهرت که محل نده تا بیاد منت کشی، چون میگی کلی فحش داده و توام چیزی نگفتی 

ولی با خانوادش عادی برخورد کن انگار نه انگار اتفاقی افتاده، اگرم کسب خواست قضیرو کش بده بگو تموم شد رفت راجبش حرف نزنیم

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2706