2733
2734
عنوان

کاش زودزمستون تموم شه ....مردم

547 بازدید | 56 پست

خودم هیچ

بچم هروزهروزمریضه توخونس رنگ افتاب مهتابونمیبینه خیای هم ضعیفه و هیچیم‌نمیخوره الان بازم سرماخورده ازغصه خابم نمیبره کاش زودهواخوب شه 😭😭😭😭😭😭

بچه منم از اول پاییز تا الان بار چهارمه دیگه واقعا رد دادم الانم جفتمون سرما خوردیم بدجوووووررر خودمم باردارم تا صبح فقط سرفه میکنم 

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش

بابا اصن امسال خونه ما گرم نمیشه خداوکیلی

شوفاژ نفس نداره اصلا

از زیر لحاف نمی‌آییم بیرون

بخدا من سر میز رفتنی پتو میپیچم ی خودم،با پتو میشینم غذا بخورم😐

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

کمبود ویتامین د نداره؟؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

لباس خوب و گرم تنش کن بیرون و دمای خونه رو معتدل نگهدار چون وقتی خونه بیش از حد گرم بشه وقتی بری بیرون یهو باد سرد بهت میخوره و منجر ب مریضی میشه کلا تابستون هم سرخ کردنی کمتر درست کن و تابستون بذار برا سرخ کردنیا و تو زمستون پختنی بیشتر بخوزید شبا هم شلغم بخورید

2740
بابا اصن امسال خونه ما گرم نمیشه خداوکیلی شوفاژ نفس نداره اصلا از زیر لحاف نمی‌آییم بیرون بخدا من ...

ن خونه ماگرررررمه ولی نمیدونم بازچراسرماخورده خیلییی هم بدمریضه این بچه

زمستون برای ما یعنی آلودگی 

سوخت مازوت

ویروس 

دختر من دو روز به خاطر آلودگی نرفت مدرسه.سه روز به خاطر ویروس وحشتناکککک به چشماش زده 

دو روزم که خودش تعطیله

ما موندیم و مریضی و کلی درس تنبار شده

2706