2737
2734

هرشب گریه میکنم هرشب هرشب شوهرم خیلی اذیتم می کنه تا حالا یکبارم باهاش درددل نکردم تو این ده سال چون شعور و درک نداره مادروپدرم ب شدت ازم راضی هستن حق الناس گردنم نیس دل کسیو نشکوندم خیلی ب نیازمندان کمک میکنم تا حالا پامو کج نذاشتم..ولی چرا خدا صدامو نمیشنوه ولی شوهرم ک مضخرف ترین آدمه شانسش بیشتره و خدا بیشتر هواشو داره چرا من میرم بیرون تصادف نمیکنم بمیرم یا سکته کنم بمیرم راحت شم چرا آنقدر عذاب چرا همه چی برعکسه اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدانکنه

مگه ته دنیاس

جوونی هنوز بابا

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

به قانون جذب اعتقاد داری؟

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2740

عزیزم ناراحت نشو از پیشنهادم حتما یه مشاوره روان شناس برو برای میل به مردن این اصلا نرمال نیست بعدم هر مشکلی راه حلی داره یعنی چی من شانس ندارم باید ماشین بزنه بهم حتما مراجعه کن مشورت بگیر موفق باشید