2733
2734
عنوان

عنل تنگی واژن

2246 بازدید | 63 پست

سلام خسته نباشین کسب بوده جدیدا عمل تنگی واژن با لیزر انجام داده؟خوب بود؟و اینکه هزینش چقدر شد و چند جلسه رفتن

نوروخدا میدونین جواب بدین حال روحیم اصلا خوب نیست

زایمان کردی؟

چرا میخوای عمل کنی

خداوندا                                                                       در تقدیراتت برایم خیر مقدر کن و مقدراتت را برایم مبارک گردان... تا نه تعجیل آنچه را تو عقب انداخته ای بخواهم و نه تاخیر آنچه را تو پیش انداخته ای آرزو کنم.....   دعای امام حسین در روز عرفه💚                                                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زایمان کردی؟ چرا میخوای عمل کنی

بله عزیزم زایمان کردم 

ایم دومین زایمانم بود اولین زایمان بخیه خوردم خیلی تنگ شده بود بدنم 

اینبار بخیه اصلا نخوردم الان بعد ۳۴ روز رابطه داشتم احساس میکنم خیلی بدنم باز شده

2731
بله عزیزم زایمان کردم  ایم دومین زایمانم بود اولین زایمان بخیه خوردم خیلی تنگ شده بود بدنم&nbs ...

خب قشنگم زمان بده خودش جمع میشه چه عجله ای داری

خداوندا                                                                       در تقدیراتت برایم خیر مقدر کن و مقدراتت را برایم مبارک گردان... تا نه تعجیل آنچه را تو عقب انداخته ای بخواهم و نه تاخیر آنچه را تو پیش انداخته ای آرزو کنم.....   دعای امام حسین در روز عرفه💚                                                                                   
چرا نداره دیگه اسمش روشه میخاد تنگ کنه 

جوابم رو از خودش گرفتم مرسی

وای منم نمیدونم ولی دوست دلرم انجام بدم ولی نمیدونم هزینه اش چقدره

۲۱ سالته؟😶

بله عزیزم زایمان کردم  ایم دومین زایمانم بود اولین زایمان بخیه خوردم خیلی تنگ شده بود بدنم&nbs ...

عزیزم هنوز چیزی از زایمانت نمیگذره. یکم زمان بده بدنت جمع میشه. انقد عجله نکن مطمن باش تا سه چهار ماه صبر کنی درست میشه. 

من همه ش حس میکنم اون ناحیه رو عمل کنیم، عصب های حسیش از کار میفته. یعنی تنگ میشه ولی دیگه چیزی حس نمیکنی. 

البته حس میکنم. شاید صددرصد اشتباه باشه حرفم 

😂😂😂 وای فاطمه میدونی جقد با داستان زندگیت گریع کردم .هیچوقتم نتونستم عکستو ببینم میشع ی بار بزا ...

عشقم تاپیک شلوغه الان بعد برات میزارم 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
2706