2733
2739
عنوان

با کسی که در حال اشنایی هستم...

392 بازدید | 22 پست

حدود دو،سه هفته از اشنایی بنده و همکارم میگذره...

همیشه ایشون اغاز کننده و من پایان دهنده پیام و گفتگو هستم به عناوین مختلف.

امروز نمیدونم چرا این فکر برام ایجاد شده که ایا بدور از ادبه؟؟

نکنه باعث بی احترامی و سردی و سوبرداشت طرف مقابلم باشه.

خانم های سنجیده و کاربلد، راهنماییم کنید لطفا❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری فکر میکنه ب زور باهاشی حس اضافی بودن بهش دست میده

اخه متوجه میشم مکث ایجاد میشه

یا حس میکنم الان دیگه نمیدونه چی بگه

یا میره و پنج دقیقه ی بعد جواب میده

نمیدونم چرا از روی غریزه، مکالمه رو پایان میدم

2731
2738
اخه متوجه میشم مکث ایجاد میشه یا حس میکنم الان دیگه نمیدونه چی بگه یا میره و پنج دقیقه ی بعد جواب ...

خب یکی دو بار هم تو پیام بده مثلا حالشو بپرس بزار بدونه توام ارزش قائلی براش و برای رابطه،،،،،یا ی چیزی تعریف کن ی بحثی پیش بکش

😁وای چقدر رسمی من اصلا تیپم نیس اینجوری چت کردن،البته ی مدت با چند نفر اینجوری چت میکردم خیلی سختم ...

واااااای 

واقعاااا میگین رسمی؟؟؟😂😂😂😂😂 تازه اینجاها خیلی سعی میکردم خودم رو شل کنم و وا بدم کهههه😂😂😂😂😁

میدونین چیه؟؟ اخه خودش هم هنوز میگه خانم دکتر

از فعل جمع استفاده میکنه

هنوز یه بار پیشنهاد نداده که تلفنا صحبت کنیم

من یه بار به اسم کوچک خطابش کردم با پیشوند اقا

یه اهنگ عاشقونه فرستادم و گفتم حس خوبش رو خواست باهاتون به اشتراک بذارم

مادرم امروز میگفته هنوز ویس و پی ام میده تماس بگیرین. گفتم مادر من دخترم. من که اخه نمیتونم پیشنهاد بدم

نمیدونم شاید رفتار من اون اقارو معذب کرده!

واااااای  واقعاااا میگین رسمی؟؟؟😂😂😂😂😂 تازه اینجاها خیلی سعی میکردم خودم رو شل کنم و وا بد ...

😂الهی ،اره والا این ته رسمی حرف زدنه،،،،نمیدونم شاید فکر می‌کنه راحت حرف بزنه تو دلخور میشی،،،،،خب تو پیشنهاد بده بگو راحت تر صمیمی تر حرف بزنیم،حس میکنم رسمی آدم اصلا نمیتونه شناخت پیدا کنه رو طرف،😁مخصوصا با ایموجی گل و🥺☺️ا

چند وقته باهم حرف میزنین؟ یکم رسمیه عزیزم

واااااای 

واقعاااا میگین رسمی؟؟؟😂😂تازه اینجاها خیلی سعی میکردم خودم رو شل کنم و وا بدم کهههه😂😂😁

میدونین چیه؟؟ اخه خودش هم هنوز میگه خانم دکتر

از فعل جمع استفاده میکنه

هنوز یه بار پیشنهاد نداده که تلفنا صحبت کنیم

من یه بار به اسم کوچک خطابش کردم با پیشوند اقا

یه اهنگ عاشقونه فرستادم و گفتم حس خوبش رو خواست باهاتون به اشتراک بذارم

مادرم امروز میگفته هنوز ویس و پی ام میده تماس بگیرین. گفتم مادر من دخترم. من که اخه نمیتونم پیشنهاد بدم

نمیدونم شاید رفتار من اون اقارو معذب کردم.

حدود۲،۳ هفته ست

فقط هم راجع به بیمارا و اتفاقای بیمارستان و درس انگار داریم حرف میزنیم😑 میدونین چیه؟؟ من معمولا بعد اتمام کارم تمام جزییات کاری و اتفاقات بیمارستان رو به مامانم اطلاع میدم. طوری که مادرم از احوال و مشکلات ریز جزییات بیمارانم از شماره ی  تخت تا سابقه ی گذشته ی پزشکی شون خبر دارن😁 حالا فکر کنین که در کنار مادرم، بخوام بااون اقاهم همین صحبت هارو داشته باشم! خیلی خسته کننده ست خب

سعی نمیکنه به حاشیه ببره و من هم معذبم😔

واااااای  واقعاااا میگین رسمی؟؟؟😂😂😂😂😂 تازه اینجاها خیلی سعی میکردم خودم رو شل کنم و وا بد ...

بهش پیشنهاد بده بگو اگه ناراحت نمیشم یکم راحت تر حرف بزنیم و جمع نبندیم،،،اخه اینجوری مثلا چجوری از اخلاق و شخصیتش و کارای مورد علاقش حرف میشه زد اخه

واااااای  واقعاااا میگین رسمی؟؟؟😂😂تازه اینجاها خیلی سعی میکردم خودم رو شل کنم و وا بدم کهههه ...

اولویت صحبت کردن رو ی مدت بذار رو این اقا😃

شاید چون تو شروع نمیکنی صحبتو یا رسمی صحبت میکنی فک میکنه برا زنگ زدن زوده

ی جوری حرف بزن انگار با رفیقت میحرفی

اینجوری خیلی خشکی دختر😂

2706