2733
2734
همش میگن کار خدا از حکمته الان حکمت ریزش موی ما ها چیه 😭 ارثی ام هست و درد بی درمون ، درد بی درمووو ...

من که دارم میمیرم الان باردار شدم ۶ هفتمه ریزشم هزاربرابر شده واقعا غصه داره منو میکشه کامل کچل شدم درموندم واقعا حال ناله هم دیگه ندارم لعنت ب روزی ک پا گذاشتم تو این دنیا 

اخه ارثیه هورنونه رو باید مهار کنیم این روشها که فقط موضعیه 

سلام عزیزم شمامشکل هورمونی اتون درمان شد؟؟ چندسال مشکل هورمونی داشتید اگه درمان شدید رویش مجدد داشته موهاتون؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راه سنتی اره بدتر شد ولش کردم برای تو نتیجه داد

بروپیجhair_car_nikaaمن چندماهه فالوش کردم ازش مشاوره گرفتم پولم نخواست ازم موی ریزدرآوردم ریزشم قطع شده سوگندازم حق مشاوره میخواست خلاصه جواب نمیدادمثل این دکترا خدا اینو سرراه من قرارداد امید وارم توهم مشکلت حل بشه عزیزم🙏

والا دکترم گفت تا ۶  ماه نداده دیگ نمی‌ده تازه ماینو هم میزدم  عزیزم یه پُست براتون گذاش ...

سلام خواهشمندم بمنم کمک کنید حالم بده من دیگ کاملا کف سرم معلومه وبخاطر اینکه خونه دار بودم و همسرم پول درمانمو نداد بدترشد،الان حال دلم بده،نمیتونم یه مراسم برم وقتی عروسی جایی دعوت میشم عزا میگیرم،مو مصنوعی هم گرونه اکستنشن موهم مانع وضو میشه،چیکارکنم؟

2731
۶ ماه اما دکتر گف اثر نداشته دیگ ادامه نده 

داخل خانواده ارث داشتیتن 

ریزشتون یهویی بود یا کم کم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2706