2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم خب نمیشه ک مو رو همینطوری ول کرد به حال خودش همینجوری پیش بره کچلی میگیری

باید از ی سری روغن ها و شامپو ها استفاده کنی تا نم نم ریزشت رو کم کنی و طی چنددوره جلوشو بگیری

من وسایلش رو دارم اگر خواستی بیا خصوصی شمارمو بهت بدم.  بازخورد مشتری هم دارم عکس قبل و بعد موهاشو دارم ببینی تعجب میکنی 

۶ ماه اما دکتر گف اثر نداشته دیگ ادامه نده 

ببین من نیر بیرون این زنارو میبینم که موهاشون ر و بلند خیلی حرصم میگیره و میا تاصبح گریه میکنم با این قضیه جطوری کنار بیام ولی میکن قرصا رو باید یکسال بخوریم تا نتیجه بده 

ببین من نیر بیرون این زنارو میبینم که موهاشون ر و بلند خیلی حرصم میگیره و میا تاصبح گریه میکنم با ای ...

والا دکترم گفت تا ۶

ماه نداده دیگ نمی‌ده تازه ماینو هم میزدم 

عزیزم یه پُست براتون گذاشتم راجبه این موضوع توضیح دادم  اونو بخون...چرا مقایسه می‌کنی ،مقابسه نکن،  ۵ تا انگشت یه دست هم مثل هم نیستن 

خودتو داغون می‌کنی 

همینجوری ک هستی خدای خودتو شکر کن ببین چقدر خدا آرومت می‌کنه ، ب تقدیرش احترام بذار و کنار بیا ببین چقدر آروم میشی چون میشی بنده خاص خدا اونوقته ک آرامش زیادی ب سمتت میاد 

سلام من چندین سال رفتم دنبال درمان ریزش موهام از داروهای دست ساز بگیر تا محلول و شامپو و دارو و تزریق کلی دارو به کف و پوست سر و .....دکتر بگیرررررر تا داروی گیاهی و شیمیایی  و ....چند سال خرج موهام کردم انقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم ریزش موقتی قطع میشد مجدد شروع میشد  خب مگه چقدر آدم درآمد داره تا عمر داره انقدر خرج کنه گذشاته از اون وقت و اعصابش نمونده بود برام.
یه روز خیلی اتفاقی شماره یه خانم رو  پیدا کردم که داروهاش  مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا  و البته قرصش شرکتی خیلی عالی بود ریزش موهامو با هزینه کم خوب کرد  البته یه مدت ادامه دادم
۳ دوره کلا از داروهاش استفاده کردم تمام موهامم که ریخته بود اول به صورت پرز درومد بعد ادامه دادم بلند شد  خدا خیرش بده به من خیلی لطف کرد منو میخام براش جبران کنم و یه خدمتی هم به شما عزیزان بکنم شمارشو میذارم براتون خیلی خانم خوب و منصفی بود دلش می‌سوخت من داروی دیابت ازش خاستم بگیرم نداد گفت برو پیش پزشک من دقیقا نمیدونم بهت بسازه یا نه در کل بگم خیلی مشتری مدار بود.الان دارو استفاده نمیکنم ریزش کاملا قطع شده 
رویش مجدد هم داشتم ب لطفا خدا.همون قرصا که بهم داد استحکام ناخنهام خیلی بیشتر شد پوستم خیلی بهتر شد 
خدا شاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خدا خیرش بده به حق علی چون دنبال سود نبود الان دوسال گذشته .منم چون خیلی عذاب روحی کشیدم بخاطر موهام خب بالاخره زیبایی زنه ..دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه  شمارش09026744639
از همدان ارسال میکرد اونموقع پیج هم داره تو اینستا والا من سر در نمیارم و پیجش ندارم برید از خودش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید
شماهم تیجه دیدید دعام کنید.دعاها در حق دیگران برآورده میشه

سلام من چندین سال رفتم دنبال درمان ریزش موهام از داروهای دست ساز بگیر تا محلول و شامپو و دارو و تزریق کلی دارو به کف و پوست سر و .....دکتر بگیرررررر تا داروی گیاهی و شیمیایی  و ....چند سال خرج موهام کردم انقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم ریزش موقتی قطع میشد مجدد شروع میشد  خب مگه چقدر آدم درآمد داره تا عمر داره انقدر خرج کنه گذشاته از اون وقت و اعصابش نمونده بود برام.
یه روز خیلی اتفاقی شماره یه خانم رو  پیدا کردم که داروهاش  مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا  و البته قرصش شرکتی خیلی عالی بود ریزش موهامو با هزینه کم خوب کرد  البته یه مدت ادامه دادم
۳ دوره کلا از داروهاش استفاده کردم تمام موهامم که ریخته بود اول به صورت پرز درومد بعد ادامه دادم بلند شد  خدا خیرش بده به من خیلی لطف کرد منو میخام براش جبران کنم و یه خدمتی هم به شما عزیزان بکنم شمارشو میذارم براتون خیلی خانم خوب و منصفی بود دلش می‌سوخت من داروی دیابت ازش خاستم بگیرم نداد گفت برو پیش پزشک من دقیقا نمیدونم بهت بسازه یا نه در کل بگم خیلی مشتری مدار بود.الان دارو استفاده نمیکنم ریزش کاملا قطع شده 
رویش مجدد هم داشتم ب لطفا خدا.همون قرصا که بهم داد استحکام ناخنهام خیلی بیشتر شد پوستم خیلی بهتر شد 
خدا شاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خدا خیرش بده به حق علی چون دنبال سود نبود الان دوسال گذشته .منم چون خیلی عذاب روحی کشیدم بخاطر موهام خب بالاخره زیبایی زنه ..دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه  شمارش09026744639
از همدان ارسال میکرد اونموقع پیج هم داره تو اینستا والا من سر در نمیارم و پیجش ندارم برید از خودش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید
شماهم تیجه دیدید دعام کنید.دعاها در حق دیگران برآورده میشه

منم مث تو کف سرم معلومه پیشونیم داره میره ناکجاآباد گذاشتم حامله شم و بعدش تا اخر عمر ماینو بزنم ولی ...

همش میگن کار خدا از حکمته الان حکمت ریزش موی ما ها چیه 😭 ارثی ام هست و درد بی درمون ، درد بی درموووووون 😭😣 درد بی درمووووون مصیبت بدبختی لابد حکمتش اینه که اگه یکی خانوم گیسو کمندی یه کم آزرده خاطر شد از زندگی یه نگاه به ما بندازه خدا رو به خاطر گیساش شکر کنه 😔 خدایا کاش ما زناو دخترایی که موهای خوبی نداریم و خیلی زود  از این دنیا ببری پنجاه سال چهل سی سال اصلا دو سوم عمر ما رو کم کنی هر وقت یه زن یا دختر جوون با مو و گیس خوب میمیره دلم میخواد محو بشم نیست و نابود بشم چرا خوشبختا میمیرن ولی من بدبخت باید زنده بمونم و زجر بکشم 😢😭

2706