2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ازنظر کارش کدوم بهتره؟

کارایی هر دو عین هم هست، توستر من یخ زدایی و پخت شیرینی و نان و کیک و گریل و استیک و میوه خشک کن داره

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
فرقی نداره یعنی؟

من سولاردام دارم یعنی از ماکروفر هم بهتر ولی هیچی تستر نمیشه من اشتباه کردم خریدم هم پیتزا هم کیک هم مرغ همه چی تو تستر بهتره من فقططط با ماکروفر نون داغ کردم و غذا و بعضی وقتا یخ چیزای منجمدو اگر میخوای بخری به نظر من ovenتوستر بخر باز بستگی داره برا چی بخوای 

من سولاردام دارم یعنی از ماکروفر هم بهتر ولی هیچی تستر نمیشه من اشتباه کردم خریدم هم پیتزا هم کیک هم ...

من برای کیک و پیتزا و مرغ میخوام پس توستر هم ضررش کمتره هم کار کردش خوبه قیمتش هم پایین تره بااین وجود همین توستر میگیرم برا شما مارکش چیه

من برای کیک و پیتزا و مرغ میخوام پس توستر هم ضررش کمتره هم کار کردش خوبه قیمتش هم پایین تره بااین وج ...

من سولاردام دارم عزیزم مارک delmontiایتالیاییه ولی قطعا توستر بهتره من شنیدم تولیپس خوبه میوه خشک کنم داره