2737
2739

شوهرم اسنپ میره ب بدختی روزگارمون میچرخه 

باسرعت ۳۰ تا خداشاهده از پشت زده ب ی ماشین شوهر احمقم زنگ نزده ب پلیس کارت شناسایی گواهی نامشو داده ب طرف اومده 

ماشین طرفم اندازه ی کف دست از ززززیر سپرش اصلا پیدا نیست بخدا شکسته همین

حالا طرف ی ادم پیر ۷۰ سالشه بیچارمون کرده 

شوهرم بهش گفته خودم مکانیک اشنا دارم نبر جایی گرون میشه گفته باشه ن نمیبرم فلان 

حالا شوهرم زنگش زده میگه بیا بریم سپر بهرم برات بدم ببند رو ماشینت 

میگه من خودم خریدم دادم بستن رو ماشین ۲ ملیونم شده ! 

شوهرم میگه مگه نگفتم خودم میبرم یجا من حالا ۲ تومن ندارم 

الان ی سوال دارم 

ما تصادف کردیم 

از پشت شوهرم زده مقصره شوهرم 

اینکه ماشین رو باید درستم بکنیم خودمون باید درست بکنیم 

این برداشته برده گرونترین جای ممکنه برای نصب فقط۴۵۰ تومن میگه شده درحایی ک پسر عمم گفت بیا من همینطوری خودم برات میبندم این سر خود رفته 

چیکارکنم ب پلیس زنگ بزنم؟ 

ما سپر و بدون دستمزد میبست برامون ۱ تومن الا ۱۳۰۰

این میگه فقط ۲ ملیون 

نداریم بخدا 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماشینش چی بوده اجرت نصب سپر صد تومنه 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

همسر منم با ی پیکان قراضه یه پیرمرد تصادف کرده بود میخواست تصادفای قبلیشم که ماشینش داغون شده بوده رو هم از ما خسارتشو بگیره 🤐 اگه همون موقع پلیس نیاد اثبات کردنش سخت میشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند