2737
2739

من همیار بود تو مطالعات، کلا هم درسشو هم معلمشو و همه چی مطالعاتو دوس دارم زنگای مطالعات خیلی جذاب میگذره واسم...

معلمشم منو دوست داشت حتی یه امتحانی گرفت من بدون ارفاق بیست شدم منو همیار کرد و گفت تو لیاقتشو داشتی (البته کلاس ما زرنگ زیاد داره تنها من نیستم) منو پیش از سه کلاس برد تدریس هم کردم کنفرانس دادم خیلی از درسا رو، منو به همه معرفی کرد و استعداد هامو همه چی کلا معروف شدم تو مدرسه به مدیر معاونم معرفیم کرد و پیشش تشویقم کرد خیلی... من خیلی سختی کشیدم در کنار اون همه درس ، واسه کنفرانس ها اماده شدم که مبادا ناراحت بشه مبادا حرفش زمین بخوره و... خیلی شبا شد که نخوابیدم از خوابم گذشتم و نشستم فقط تمرین کردم درسشو، میگفت این معلم دوم شماست وقتی من نباشم باید به حرف این گوش بدید و... خلاصه خیلی همیار خوبی بودم و استعدادمم تو این کار عالی بود به نظر اونم چون خودش میگفت، ولی اومدم ترمو گند زدم! بدون ارفاق نوزده شدم ولی تو کارنامه بیست میده بهم اون که هیچ. ولی انتظار نداشتم منو از همیاری در بیاره😔 دو نفر بدون ارفاق بیست گرفتن اونا رو معلمیار کرد باورم نمیشه وقتی معلما میگن نوزده همون بیسته فرق نداره و... کو ولی من دیدم فرق داره امروز فهمیدم فرقشو!!! خب یدونه نوزده گرفتم در قبال اون همه فعالیتی که داشتم چی بود واقعا انصافه اخه؟!!! ولی بهش بدجور ثابت میشه اونا مثل من نمیتونن خوب کنفرانس و تدریس کنن شانسی بیست گرفتن ولی اینو میفهمه که هیچ کس به اندازه ی من دوسش نداره و برام زحمت نمیکشه! کی با اون همه درس میاد اضافه کاریم میکنه؟ کی از زنگای کلاسیش میگذره و به سه کلاس تدریس می‌کنه؟ کی واسه کنفرانس ها داوطلب میشه؟ کی همیشه بیست میشه؟!!! هیچ کس نمیتونه اون زحمت و تلاشی که من واسش کردمو بکنه هیچ کس!! و اینو بعد ها میفهمه چه ضرری به خودش کرده...خیلی ناراحتم اصلا یادم نمیره اون لحظه ای که گفت همیار عوض میشه داغون شدم یعنی ارزش من به بیست گرفتن بود؟!!!😣💔💔 چی میشد به عقب برمی گشتم و جبران میکردم چی میشد یه ذره دقت میکردمم چی میشد بلکه بازم همیار میموندم دیگه اون حس و حالو تجربه نمیکنم سال بعدم معلوم نیست ببینمش یا نه...

😑خدایا 

چند سالته؟

تعصب چیز خوبیه 🙂هروقت بخوان چیز با ارزشی رو ازت بگیرن اول تعصبت رو اون چیز رو ازت میگیرن🙃پس تعصب داشته باشید دوستان تعصب چیز خوبیه 🙂❤️                     من همونم که وسط بهشت بودم و دنبال بهشت میگشتم یهو هوا ابری شد طوفان شد و خودمو وسط جهنم دیدم ...یا علی مدد🙂❤️🤲یه سری عقده ای تو سایت هستن (بلانسبت کاربرهای خوب)که منتظرن یکی تاپیک بزنه بیان بریزن تو تاپیک عقده های روزانه شونو خالی کنن .ازین کاربر ها نباشید🙂یکی از حرفای رو مخ نینی سایت:وای ببخشید ولی خندم گرفت(خب فدای سره من و استارتر تاپیک که خندت گرفت.اون بدبخ از مشکلش یا دغدغش تاپیک زده تو خندت گرفته حتما باید اعلام کنی حالا؟که چی اخه😕)وقتی میرم تو اعلان ها میبینم ریپلای هست از همون ریپلای  متوجه میشم که موافق حرفم بودی یا مخالف.اگه مخالف بودی اصلا پیامت رو نمیخونم چون حوصله بحث ندارم😂و اینجوریه که من فقط حرفمو میگم و میرم بدون بحث و هیچ چیز دیگه😎😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😑خدایا  چند سالته؟

خب هر سنی دغدغه های خودشو داره

الان مثلا مشکلات شما با اونی که ۱۰سال ازتون بزرگتره فرق میکنه و برا اون مشکل حساب نمیشه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2728

اروم باش اتفاقی نیفته تو هنوز هم بهترینی 

باید دید در ادامه راه چ اتفاقی میفته 

کارهای خیلی زیادی انجام دادی و تجربه بدست آوردی الان بجای اینکه وقتت برای این مسعله بزاری باید برای کنکور خودتو آماده کنی 

و هدف بلند مدت باش ن کوتا مدت 

خب هر سنی دغدغه های خودشو داره الان مثلا مشکلات شما با اونی که ۱۰سال ازتون بزرگتره فرق میکنه و برا ...

اره میدونم.ولی تصور اینکه بچه ای ۱۳ ۱۴ ساله ریختن اینجا و ما توی تاپیکا داریم با بچه ی ۱۳ ساله سر و کله میزنیم یا از یه بچه ۱۳ ساله داریم مشورت میگیریم ی جوریه😕

تعصب چیز خوبیه 🙂هروقت بخوان چیز با ارزشی رو ازت بگیرن اول تعصبت رو اون چیز رو ازت میگیرن🙃پس تعصب داشته باشید دوستان تعصب چیز خوبیه 🙂❤️                     من همونم که وسط بهشت بودم و دنبال بهشت میگشتم یهو هوا ابری شد طوفان شد و خودمو وسط جهنم دیدم ...یا علی مدد🙂❤️🤲یه سری عقده ای تو سایت هستن (بلانسبت کاربرهای خوب)که منتظرن یکی تاپیک بزنه بیان بریزن تو تاپیک عقده های روزانه شونو خالی کنن .ازین کاربر ها نباشید🙂یکی از حرفای رو مخ نینی سایت:وای ببخشید ولی خندم گرفت(خب فدای سره من و استارتر تاپیک که خندت گرفت.اون بدبخ از مشکلش یا دغدغش تاپیک زده تو خندت گرفته حتما باید اعلام کنی حالا؟که چی اخه😕)وقتی میرم تو اعلان ها میبینم ریپلای هست از همون ریپلای  متوجه میشم که موافق حرفم بودی یا مخالف.اگه مخالف بودی اصلا پیامت رو نمیخونم چون حوصله بحث ندارم😂و اینجوریه که من فقط حرفمو میگم و میرم بدون بحث و هیچ چیز دیگه😎😁
2738

خوشگلم اول اینکه یه همچین چیزی نمیارزه به اینکه لحظه هاتو خراب کنی.فکر کنم ۱۳ ۱۴ سالت باشه .بهترین دوره زندگیت داره شروع میشع .از این دوره استفاده کن .بعدا مثل من میشه ۲۲_۲۳ سالت مییگی واااای چ دوره ای بود کاش کمتر حرص چیزای بی ارزش رو میخوردم و بیشتر لذت میبردم.

و اینکه اینجا مناسب سن تو نیست .با خوندن تاپیکا خود ب خود تاثیر بدی میگیری ازشون .

عزیزم هر اتفاقی رو به فا ل نیک بگیر.الان اینکه همیار نشدی موقعیت  مناسبیه که دیگه فقط واسه یک درس بیش از اندازه وقت نمیزاری.میتونی به بقیه دروست بیشتر برسی و از شب بیداری هم راحت شدی.

ترم دوم بی دغدغه  و با برنامه ریزی میتونی نه تنها این درس بلکه معدلت رو ۲۰ برسونی که البته با توضیحاتت فکر کنم ۲۰ هست.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
خوشگلم اول اینکه یه همچین چیزی نمیارزه به اینکه لحظه هاتو خراب کنی.فکر کنم ۱۳ ۱۴ سالت باشه .بهترین د ...

یعنی چی بجز یه نفر هیچکی درکم نمیکنه من کجا ۱۳ سالمع اخه؟!! بالا سنمو گفتم

عزیزم هر اتفاقی رو به فا ل نیک بگیر.الان اینکه همیار نشدی موقعیت  مناسبیه که دیگه فقط واسه یک د ...

ممنون بابت مشاورت، 

اره این ترمو ۲۰ کردم معدلمو

انتقام از گذشته ی خود...

۱۵ سالمع

خببب پس .بقران بهترین دوره زندگیه .تا ۲۰ سالگی .خوش باش حسابی .من همسن تو بودم درسته درسم برام مهم بود ولی نه در این حد .بیشتر خوش بودم.مثلا اگه به جای ۲۰ ۱۶ میشدم با خودم میگفتم فدای سرم بابا چیشده حالا مگه من کلی چیزای خوبه دیگه دارم .با خنده تو مدرسه از نرده پله ها سر میخوردم پایین سر به سره این و اون کیذاشتم از ته دل میخندیدم و اصلااا فکر اون نمره رو نمیکردم .الان بازم میگم کاش بیشتر از اون دوره استفاده میکردم

2706