2737
2739
عنوان

چه کاری میتونم تو خونه انجام بدم

789 بازدید | 35 پست

بچه ها سلام من یه مادرم و مسولیت بچه ام رو دوشمه همسرم ۵ماهه ک کار درست حسابی نداره همه چیز خوابیده کار ی ک مربوط ب ایشونه فعلا راکده با قیمت دلار ک هرروز گرونتر میشه زندگی ما هم داره ازهم میپاشه مستاجریم الان هیچ پس اندازی نداریم و صفر و انقد هم از پدرم ک بنده خدا اونم مشکلات زیادی داره قرض گرفتم ک روم نمیشه خیلی هم دنبال کار گشتم اینجا شهر کوچیکیه و کار نیست برای من ک نه تحصیلات عالیه ای دارم نه مدرک و خلاصه ب خاطر پسرم ک باید کنارش باشم  چون کلاس اوله نمیتونم دو شیفت بیرون کار کنم یک شیفت هم ک برای من کاری نیست ب نظرتون چه کاری رو تو خونه میتونم شروع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بتونید یه دستگاه کش زن ماسک تهیه کنید،با روزی ۴ الی ۵ ساعت ماهیانه بین ۸ تا ۱۰ تومن میتونید تو خونتون درآمد داشته باشید

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2728
اگه بتونید یه دستگاه کش زن ماسک تهیه کنید،با روزی ۴ الی ۵ ساعت ماهیانه بین ۸ تا ۱۰ تومن میتونید تو خ ...

قیمتش رو نمیدونید خب از تهران باید سفارش بگیرم اینجا ک این چیزارو نمیخوان منظورم ماسکه 

نمیتونی پرستار بچه بشی؟

شوهرم نمیزاره خونه مردم برم و چند بار ب اونایی ک آگهی دادن گفتم بچه اتون رو بیارین خونه خودم مراقبت میکنم کامل ب هیچ عنوان جوابم رو ندادن البته ک حق دارن 

2738
اگه بتونید یه دستگاه کش زن ماسک تهیه کنید،با روزی ۴ الی ۵ ساعت ماهیانه بین ۸ تا ۱۰ تومن میتونید تو خ ...

الان قیمت دستگاه رو دیدم کمترینش بالای صد میلیون بود ممنون از راهنماییتون کاش پول داشتم 

منظورت دستگاه اولترا سونیکه؟ 

نه آنقدرها نیست اصلا اون مال موقعی بود که کرونا خیلی زیاد بود الان کسی ماسک نمیزنه

ادویه جات بفروش درآمد داره

چجوری

ڪسی باش ڪـہ هیچـڪس فکرشو نمیـڪرد بتونـے باشی💗 ☁️🌵𝔅𝔢 𝔱𝔥𝔢 𝔬𝔫𝔢 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔫𝔬𝔟𝔬𝔡𝔶‌ 𝔱𝔥𝔬𝔲𝔤𝔥𝔱 𝔶𝔬𝔲 𝔠𝔬𝔲𝔩𝔡 𝔟️
2706