2733
2734
عنوان

گیفت تولد نی نی

3748 بازدید | 22 پست
سلام خانما
من میخوام به مناسبت تولد نی نیم که انشاءالله 9 اسفنده، تو 16 اسفند که روز ولادت حضرت زینبم هست تولد و مولودی بگیرم و خانوادم رو دعوت کنم. برای گیفت مهمونی هم یه مقدار نقل مغزدار و 3 تا شکلات رو توی تور پیچیدم و سرشو با روبان بستم. ایده ی دیگه ای واسه گیفت ندارین؟ هم آسون باشه و هم کم خرج . حدود 80 تا مهمون دارم.
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers
راجع به پذیرایی هم نظر بدین. میوه و شیرینی داریم و برای عصرونه هم قراره آش رشته درست کنیم.
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه پسرتو می بری آتلیه عکس کوچولو هم سفارش بده وصل کن به گیفتت
یا بذار تو لیت ( قاب مقوایی رنگی ) که خود آتلیه ها دارن جدا بده
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2731
آینازجون یه هدیه کوچولو که به مهمونا میدم
2740
Rosemond جون نی نیم دخملیه. ممنونم از راهنماییت
نه اون روز انشاءالله میشه روز هفتم تولدش که مستحبه هم ولیمه بدیم اون روز و هم موهاش تراشیده بشه و هم وزنش نقره یا طلا صدقه بدیم
تو نت سرچ کن زیاد پیدا میکنی
اینی که میگی به نظرم خیلی تکراریه
حالا یعنی چی که هم هدیه میدی هم گیفت؟؟
هدیه دیگه چیه؟؟
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322
یکی از دوستای من شیشه شیر کوچولو خرید
از این اسباب بازی ها که خیلی کوچیکه توشون هم نقل های رنگی با یه خرس کوچولو گذاشت
خودت هم میتونی تغییرش بدی چیزی بهش آویزان کنی یا توی شیشه شیر کاغذ رنگی به سمت شیشه بذاری تاریخ تولد را بنویسه
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322
می خوای من یه عکس از گیفت جشن دندونی پسرم بذارم ؟
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2706