2733
2739
عنوان

خواب نوزاد با پوست سیاه

210 بازدید | 6 پست

چند وقته خواب می‌بینم نوزادهای مختلف با پوست سیاه دارم یا بغل می‌کنم یا شیر میدم…

تعبیر بچه با پوست سیاه چیه؟

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

کسی رو داری که امکانش باشه پشت سرت حرف بزنه یا بدگویی کنه؟ 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در محل کار بله 🤦‍♀️

قدیما مامان بزرگ خدا بیامرزم میگفت اگه خواب نوزاد ببینی داری شیر میدی پشتت حرف در میاد.... 

انشالله خیره  ولی الان دیگه تعبیرهای مختلف دیگه داره... 

اما ما هر زمان این مدل خواب دیدیم همینجور شده

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2731
قدیما مامان بزرگ خدا بیامرزم میگفت اگه خواب نوزاد ببینی داری شیر میدی پشتت حرف در میاد....  ان ...

اوخ اوخ

در اون خواب شیر دادن حتی دیدم کدوم همکار نوزاد رو داد دستم که شیر بدم 😊

اوخ اوخ در اون خواب شیر دادن حتی دیدم کدوم همکار نوزاد رو داد دستم که شیر بدم 😊

خوبه پس اصن اتو نده دستش😂

اینو الان دیدم:

• و زن متاهلی که می بیند در خواب فرزند سیاه پوستی به دنیا آورد ، بیانگر این است که خداوند متعال به او خانواده ای فرزند صالح عطا خواهد کرد ، و او مطیع او و پدرش خواهد بود.
  • دیدن یک پسر سیاه پوست در خواب یکی از رویاهای زیبایی است که هیچ آسیبی به خواب بیننده نمی رسد ، و می تواند بسیار خوب باشد.