2733
2739
عنوان

یک" قُل هُوَالله "هدیه به آقاامام زمان عج💚🪴🌿

| مشاهده متن کامل بحث + 36871 بازدید | 6562 پست

▪️خوش به حال مردم آن زمان؛

هم پدر داشتند و هم مادر،

هم علی داشتند و هم فاطمه

▫️اگر مقامشان را می‌فهمیدند، به راحتی می‌توانستند بروند و سر سفره‌ی پدر و مادرشان بزرگ شوند.

▪️اما امروز ما حتی نمی‌دانیم قبر مادرمان کجاست و پدرمان هم در زندان غیبت است...

و ما در عذاب وجدانیم، چون مسئول زندان غریبه نیست...

ما دست نوازش پدر می‌خواهیم.

به خدا قسم که دل همه‌ی ما لک زده برای یک دورهمی با پدر و مادر...

فاطمیه_مهدوی#  

اتحاد_ما_رمزظهور#  

سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

♨️امام زمان در همه حال به یادِ ما...

🔸چیزی از احوال و اخبار ما بر #امام_زمان علیه‌السلام پوشیده نیست و ایشان یک‌لحظه هم ما را به حال خود رها نمی‌کنند.

در جمله بلند زیارت جامعه کبیره آمده است که هر جا کمال، خوبی و خیر هست سرچشمه آن محمد و آل محمد علیهم‌السلام هستند؛ امروز هم سرچشمه و منشأ تمام خیرات و برکات امام زمان عجل الله تعالی فرجه هستند.

🔸 یک نگاه و دعای امام زمان (علیه‌السلام) تمام بلاها را دور کرده و ناهمواری‌ها را از بین می‌برد،  غیبت حضرت به این معنا نیست که ارتباط ما با ایشان و ارتباط ایشان با ما کاملاً قطع باشد. غیبت نسبی است؛یعنی اینکه ما امام زمان علیه‌السلام را ببینیم و بشناسیم این در از طرف ما بسته‌شده، ولی امام زمان علیه‌السلام با علم امامتش در همه‌جا بر ما احاطه دارد.

🖋حجت‌الاسلام فرحزاد

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

✍  فاطمیه روایتگر دستی است 

که می شکند اما عَلَم را رها نمی کند 

تا برای کل عالم اتمام حجت کند که

"یک دست هم صدا دارد"

منتهی اگر 👇🏻

"برای یاری امام زمان بلند شود..." 

ایام_فاطمیه_تسلیت#

اتحاد_ما_رمزظهور#

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

🔵#دوران_آخرالزمان۱۲

💠مومنان همان مجرمانند!

🔹افراد #با_ایمان، نزد خداوند بهترین مقام را دارند؛ در قرآن مجید، همواره از ارزش و گرامی بودن آنها در نزد خداوند، تعریف و توصیف بسیاری شده است.

🔹پیامبر گرامی اسلام در مورد حالات افراد با ایمان در دوره آخرالزمان می‌فرمایند:

«… در آن وقت، قلب مومن در درونش آب می‌شود، مانند حل شدن نمک در آب؛ زیرا منکرات را می‌بیند، ولی قدرت جلوگیری و تغییر آن را ندارد. مومن در میان آن ها با ترس و لرز راه می‌رود، که اگر حرف بزند، او را می‌خورند، و اگر ساکت شود، دق مرگ می‌شود.»

📚الزام الناصب، ص ١٨٢ – روزگار رهایی، ص ٣۵۵

🔹در آخرالزمان، الگوهای رایج مردم عوض می‌شود.

اگر با حجاب و عفیف باشی، دیگران تو را فردی قدیمی، بی‌کلاس و عقب افتاده می‌دانند؛ ولی اگر اخلاق و حجاب را رعایت نکنی، آنوقت باکلاس و امروزی به حساب می‌آیی. اگر بخواهیم واضح تر بگوییم، در آخرالزمان #فضائل_اخلاقی از بین می‌رود و #رذائل_اخلاقی به جای آن رواج می‌یابد.

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
2731

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿۱﴾

بگو اوست‏ خداى يگانه (۱)

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿۲﴾

خداى صمد [ثابت متعالى] (۲)

لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ﴿۳﴾

[كسى را] نزاده و زاده نشده است (۳)

وَلَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾

و هيچ كس او را همتا نيست (

💚الهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س💚

⚫️ صدای غربت مادر به گوش می‌رسد

◽️هنوز هم صدای غربت مادر به گوش می‌رسد. 

وقتی هزار و اندی سال است که سرِ مزارِ مادر، 

پسرش مهدی یکّه و تنها عزاداری می‌کند.

ایام_فاطمیه_تسلیت#

_اتحادمارمزظهور#  

یک دست هم صدا دارد

◽️ تولدِ بابرکتت تجلیِ «إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ» 

و شهادتت عمل به آیهٔ «أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنَى وَفُرَادَى» بود.

◾️ مادر!

شهادت مظلومانه‌ات اتمام حجتی بود بر این حرف که یک دست صدا ندارد. 

آری! 

قرن‌هاست که صدای مادری جوان، از کوچهٔ ‌بنی‌هاشم به گوش می‌رسد، که می‌گوید: 

در راه دفاع از امامتان، از تنهایی خود و کثرت دشمن نترسید. گاهی یاوری وفادار و فداکار از لشکری متزلزل بهتر است.

یایوسف_زهرا#  

یک_دست_هم_صدا_دارد#  ‍ 

● خبری می‌رسد از راه خبر نزدیک است

آب و آیینه بیارید سحر نزدیک است

● طبق آیات و روایات رسیده‌ای قوم!

جمعۀ آمدن او به نظر نزدیک است

● قطره چون رود شود راه به جایی ببرد

به دعای فرج جمع اثر نزدیک است

● با ظهورش حرم فاطمه را می‌سازیم

بار بر بند برادر که سفر نزدیک است

● راه دور دل ما تا به در خیمۀ او

از در خانۀ زهرا چقدر نزدیک است

● آه گفتم که در خانه و یادم آمد

غربت مادر و اندوه پدر نزدیک است

● گر چه از آتش در سوخته جانم اما

بیشتر روضۀ کوچه به جگر نزدیک است

● باز کابوس سراغ پسری آمده است

باز می‌لرزد و انگار که شر نزدیک است

● مادرت را ببر از رهگذر نامردان

کوچه بند آمده از کینه خطر نزدیک است

● تا که افتاد زمین زلزله در عرش افتاد

هاتفی گفت: قیامت به نظر نزدیک است

● دو قدم رفته،نرفته نفسش بند آمد

پسرش گفت بیا، خانه دگر نزدیک است

● داغ مادر به جگر می‌رسد اما انگار

اثر داغ برادر به کمر نزدیک است «✍ محسن عرب خالقی» 

یازهرا#

2740

🔸 صدای وارث علی را می‌شنویم یا نه؟

▪️ فاطمه از حال رفته، شاید هم از این دنیا

اشک علی به صورتش میچکد، 

شاید هم خون جگر

علی حالا تمام وجودش از داغ دوری فاطمه می‌لرزد!

▫️ سرتاپا التماس؛ «يَا فَاطِمَةُ كَلِّمِينِي»

فاطمه با من حرف بزن!...

فاطمیه#

اتحاد_ما_رمزظهور#  

📌 هل من ناصر...

▪️ هل من ناصر امام را جز فاطمه کسی لبیک نگفت...

همه خواب بودند

هیاهوی کوچه

صدای در

حتی دود و آتش هم بیدارشان نکرد.

فاطمیه#  

اتحاد_ما_رمزظهور#

ایام_فاطمیه_تسلیت#  

✍ کوثـــــــر ؛

همان "قلّت" ای که قرآن، به مباهاتش، "کثرت دشمن" را با افتخار، "اَبتر" اعلام می‌کند!

کوثـــــر ؛

همان چشمه‌ی مخفی ، که بی‌صدا و آرام ، در دل چهارده قرن، جاری و ساری شد، 

و جریان لطیف و زلالش، در دل سنگهای تاریخ نیز نفوذ کرد و خواهد کرد ...

تا همان لحظه که تمام سیاهیِ جهان را، بغل کند و به تطهیر برساند!

تا دنیا، آماده‌ی طلوع خورشید شود 🌞!

مأموریت مادر، به انتهایِ خویش، نزدیک می‌شود!

🏴السَّلاَمُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا الصِّدِّیقَةُ الشَّهِیدَةُ

🕯شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را به محضر امام زمان (عج) و شما دلدادگان آن بانوی دو عالم تسلیت عرض می‌کنیم.

یا_یوسف_زهرا#  

مادرم_فاطمه_سلام_الله_#  

@خانمحاجآقا     ببخشید من نمی‌دونستم متن های صفحه اول رو داری میزاری دوتا متن گذاشتم🙏

سلام عشقم طوری نیس

متن های ایا م فاطمیه اس دارم آماده میکنم میزارم

🏝به سعادت دنیا و آخرت نمی‌رسید 

و سعادتمند نمی‌شوید الا اینکه همّ و غمّتان امام زمانتان باشد؛

همان‌طور که حضرت زهرا سلام‌اللّه‌علیها همّ و غمّشان امام زمانشان بود.

و حتی جان عزیزشان را هم در این راه دادند.

❓برای چه؟

⬅️ برای اینکه امام آمده شما را نجات دهد. 

یعنی در واقع همّ و غمّ حضرت زهرا سلام‌اللّه‌علیها نجات بشریت، 

مؤمنین و مسلمان‌ها بود.

فاطمیه_مهدوی#

اتحاد_ما_رمزظهور#  

🔴 بهترین الگو برای امام زمان(عج)

🔵 امام عصر علیه السلام می فرمایند:

«اِنَّ لی فی ابنة رسولِ الله اُسوةٌ حَسَنَةٌ»

🌕 الگو و اسوه‌ی‌ نیکوی من دختر فرستاده خدا 

(فاطمه زهرا «سلام الله علیها») است.

📚 بحارالأنوار  ج ۵۳ ص ۱۸۰

فاطمیه_مهدوی#

یا_زهرا#  

2706