2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه واسه ناهار فردا میخوام!عدسی واسه شام خوبه!!

ولی بازم اگه زحمت بکشی و دستورشو بگی ممنون میشم دوس دارم یاد بگیرم

خیلی وقته ی بسته داریم و ازش هیچ استفاده ای نکردم
گفتن نصف مقدار عدسی..بلغور بردارم...مثلا 4 تا فنجون عدسی برمیدارم با 2 فنجون بلغور
بلغور رو یه شب می خیسونم...بعد پیاز داغ درست می کنم...بلغور رو می ریزم توش با اب...یه کم جوشید عدس رو میریزم...نمک و فلفل و گلپر...خیلی غلیظ و خوشمزه میشه
بلغور رو میپزن چرخ می کنن باهاش یه جور شامی هم میپزن
در مصرف آب صرفه جویی کنیم.

مامان حنا و ...
1392/11/28 10:15 ب.ظ

گفتن نصف مقدار عدسی..بلغور بردارم...مثلا 4 تا فنجون عدسی برمیدارم با 2 فنجون بلغور
بلغور رو یه شب می خیسونم...بعد پیاز داغ درست می کنم...بلغور رو می ریزم توش با اب...یه کم جوشید عدس رو میریزم...نمک و فلفل و گلپر...خیلی غلیظ و خوشمزه میشه

یا عدس جدا باید پخته بشه یا اول بپزی بعد بلغورو بهش اضافه کنی
عدس تو لعاب بلغور کاملا نمیپزه و کمی سفت باقی میمونه
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "