2737
2739
عنوان

ازدواج خواهر کوچیکتر

330 بازدید | 43 پست

من بیست و شیش سالم مجردم خواهرم نوزده یه خواستگاری داره که مامانم داشت می گفت به نظرت بهش بگم یا نه اخه سنش کم و…..گفتم حتما بهش بگو به هرحال خودش باید تصمیم بگیره بچه ها من مشکلی ندارم که خواهرم قبل من ازدواج کنه ولی یادم تا بیست و دو سالگیم که خواهر بزرگ‌ترم ازدواج نکرده بود مامانم حتی اسم خواستگار و جلو من نمیورد یکسال هم که نامزد بود باز هم خواستگار راه نمی داد الان هم اگر موردی باشه که خودش نپسنده به من نمی گه نمی دونم چرا انقدر فرق می ذاره گاهی حس می کنم اصلا خوشبختی و عاقبت من براش فرقی نداره با این که من بچه ی آروم تری بودم و تقریبا بدون دردسر نه سر کنکور دادنم نه کار پیدا کردنم نه مدرسه رفتن و دانشگاه رفتند درگیری و حواشی اون دوتا و نداشتم گاهی فکر می کنم شاید خودم باعث می شم که دیده نشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شرایط الان خیلی فرق کرده.آمار ازدواج خیلی پایین اومده.تو این شرایط کی میره خواستگاری آخه.مامانت حق داره حتما دیده کیس خوبیه میگه دختررو رد کنم بره.دیگه الان مثل سابق نمیشه منتظر بمونی دخترا به ترتیب برن

میشه یه صلوات برام بفرستی؟
2731
خب شرایط الان خیلی فرق کرده.آمار ازدواج خیلی پایین اومده.تو این شرایط کی میره خواستگاری آخه.مامانت ح ...

من اصلا برام مهم نیست که اون ازدواج کنه یانه ولی از چهارسال  پیش تا الان مگه اوضاع چه قدر فرق کرده 

عزیزم شغلت چیه؟

از خودم برات بگم🥲اینکه معروفم به دعا کردن داخل سایت(هر وقت تاپیک بیاین براتون حمد بخونم🤍)دیدین بدونین احتمال ۹۰٪مال منه😍😂🤍🌈پشت کنکورم و رشتم تجربیه یه عدد شوهر دارم💍👩‍❤️‍👨که میمیرم‌ براش🥺💋🫂 خیلی دوست دارم کنکور قبول بشم🥺🥲و خانوادم رو سربلند کنم🥺🤍
یکی از رشته های پیرا پزشکی تو بیمارستان مشغولم 

قشنگم احتمالا خانوادت توقعشون از تو بالاتره

دوست دارن با یه آدم خفنی ازدواج کنی 

و هر خواستگاری رو قبول نداشتن

از خودم برات بگم🥲اینکه معروفم به دعا کردن داخل سایت(هر وقت تاپیک بیاین براتون حمد بخونم🤍)دیدین بدونین احتمال ۹۰٪مال منه😍😂🤍🌈پشت کنکورم و رشتم تجربیه یه عدد شوهر دارم💍👩‍❤️‍👨که میمیرم‌ براش🥺💋🫂 خیلی دوست دارم کنکور قبول بشم🥺🥲و خانوادم رو سربلند کنم🥺🤍
2738
قشنگم احتمالا خانوادت توقعشون از تو بالاتره دوست دارن با یه آدم خفنی ازدواج کنی  و هر خواستگا ...

اتفاقا آدم های درست حسابی و به بهونه این که وضعشون بهتره رد کردن 

اتفاقا آدم های درست حسابی و به بهونه این که وضعشون بهتره رد کردن 

خودت نمیتونی تو روشون وایسی 

بگی این مورد مثلا خوبه؟

من اصلا برام مهم نیست که اون ازدواج کنه یانه ولی از چهارسال  پیش تا الان مگه اوضاع چه قدر ...

خیلی فرق کرده

خیلی نه هاااا خیلیییییییییییییییی

از همین تفاوت قیمت طلا و دلارو مسکن نسبت به ۴سال پیش میتونی بفهمی چقد تغییر کرده

منم هم سن توام.آجی کوچیکتر ندارم ولی خو دیگه امیدی به رفتنم ندارم.من به مامانت حق میدم.اگه مامان منم به ترتیب میخواست شوهر بده الان همه وَر دلش بودن

میشه یه صلوات برام بفرستی؟
خیلی فرق کرده خیلی نه هاااا خیلیییییییییییییییی از همین تفاوت قیمت طلا و دلارو مسکن نسبت به ۴سال پ ...

همین امروزه مامان من اگر موردی برای من نپسنده بدون این که به من بگه رد می کنه فقط دغدغه ازدواج دخترهای دیگه و داره 

همین امروزه مامان من اگر موردی برای من نپسنده بدون این که به من بگه رد می کنه فقط دغدغه ازدواج دختره ...

شاید چون تو مستقلی و رفتارت ازدواجی نیست

خودت نمیتونی تو روشون وایسی  بگی این مورد مثلا خوبه؟

مشکل این که من دیر می فهمم مثلا فلان فامیل چند ماه بعد می گه که اونی که برات معرفی کردیم پسر خوبی بود چرا رد کردی یا رد می کنه بعد میاد برای من تعریف می کنه 

2706