2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا عزیزم هیچ آمپول و دارویی تو این دنیا بدون عوارض نیس

آدم بخواد به این چیزا فک کنه دیوونه میشه

من از دکترم پرسیدم گفت مطمئن باش منغعتش خیلی بیشتر از ضررشه پس اصلا استرس نداشته باش و نگران نباش

2731
منم زدم چون احتمال زایمان زودرس داشتم و تو۸ماهگی زایمان کردم پسرم ۵سالشه هیچ مشکلی نداره خداروشکر.به ...

عزیزم هفته چند به دنیا اومد؟ طبیعی یا سزارین؟ علت زایمان زود رست چی بود؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدما چون شرایط مشابه داریم 

خانوما اینکه میگن آمپول ریه همش دو هفته اثر داره و بعدش اثرش از بین میره ینی چی؟ مگه میشه ریه ای که ...

کی گفته؟!

دیگه میزنی اثرشو میذاره دیگه

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
اینجا تو سایت میگفتن، تو گوگل هم خوندم همچین چیزی راست و دروغشو نمیدونم والا

شما هم زدی؟

چرا احتمال زایمان زودرس داری؟

منم همش با نگرانی میگذرونم

شما هم زدی؟ چرا احتمال زایمان زودرس داری؟ منم همش با نگرانی میگذرونم

آره عزیزم من هفته31، 6 تا زدم

جفتم سرراهیه یه کم لکه بینی هم داشتم دکتر گفت هر لحظه احتمال داره جفتت خون ریزی کنه خیلی خطرناکه

منم روزای سختیو میگذرونم خدا کنه به موقعش دنیا بیاد وگرنه نوزاد نارس خیلی سخته نگهداریش😢

آره عزیزم من هفته31، 6 تا زدم جفتم سرراهیه یه کم لکه بینی هم داشتم دکتر گفت هر لحظه احتمال داره جفت ...

انشالله ک بموقع و سالم بدنیا بیاد

دعا کن پسر منم سالم و بموقع بدنیا بیاد

دکتر من گفت ۳۴ هفته رو بگذرونی دیگه خطری نیست

عزیزم هفته چند به دنیا اومد؟ طبیعی یا سزارین؟ علت زایمان زود رست چی بود؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدما چو ...

والا علت خاصی نداشت من پسراولم تو هفته۴۶ بدنیااومد دومی که امپول زدن تاره وارد۳۵شدم

2706