2737
2739
عزیزم بقا طرز خوندنش چطوریه🥺  بَقا  بِقا کدومشه

اگ منظورت سبز قبا هست

قبا بروزن رها

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایوای آره قبا ببخشید اشتباه نوشتم  قَبا؟ اینطوریه عزیزم؟

اره عزیزم درسته

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2728
عزیزم وقتی نذر کردی باید همشو یک جا بخونی؟  یا روزی یدونه؟ چطوریه

نه عزیزم ب مرور بخون

یا قبل از حاجت روایی همه رو بخونید

یا بعد از حاجت روایی

یا نصفشو الان بخون نصف بقیشو وقتی ب‌ حاجتت رسیدی

حاجت داری که دلت میخواد بهش برسی؟؟ سبزقباا می شناسی ؟اگر نمیشناسی بیاا تاپیکم دست خالی از پیشش نمیایی حاحتتو میده حاجت خودمو داده تاپیکم بخونید می بینید حاجت دوستان رو هم داده انشالله حاجت روا بشید برای منم دعا کنید🌱🌷

من واسه بچه دار شدن از همه کس ناامیدم همههه چی خوندم بارها چله گرفتم و ختم قران کردم😭😭 به عنوان اخرین امیدم این نذرم میکنم با اینکه اصلن امیدی ندارم خدا منو ول کرده🙂

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
من واسه بچه دار شدن از همه کس ناامیدم همههه چی خوندم بارها چله گرفتم و ختم قران کردم😭😭 به عنوان اخ ...

اینجوری نگو عزیزم تا امید نباش امیدت بخدااا باشه 

بخون انشالله ب حق آقا  سبز قبااا دامنت سبز میشه

از ته دل برات دعااا میکنممم انشالله خدا بهت یه نی نی تپل مپل بدهه

حاجت داری که دلت میخواد بهش برسی؟؟ سبزقباا می شناسی ؟اگر نمیشناسی بیاا تاپیکم دست خالی از پیشش نمیایی حاحتتو میده حاجت خودمو داده تاپیکم بخونید می بینید حاجت دوستان رو هم داده انشالله حاجت روا بشید برای منم دعا کنید🌱🌷
2738
شما شیعه هستی؟

بله عزیزم شیعه هستم

من ۶ سال دزفول دانشجو بودم،چند بار رفتم زیارتشون

الان نذر میکنم انشالله ۴۰ یس بخونم ،پنج تاشو الان میخونم ۳۵ تاشو بعد از حاجت رواییم ،خدا کنه انشالله حاجت روا بشم توی همی روزای ماه مبارک 🤲چندین ساله دارم دعا میکنم ولی نمیشه 💔 

من ۶ سال دزفول دانشجو بودم،چند بار رفتم زیارتشون الان نذر میکنم انشالله ۴۰ یس بخونم ،پنج تاشو الان ...

خوشاااا ب سعادتت دوست عزیز که رفتی

بخونید انشالله که حاجت رواا میشید

2706