2737
2734

خواهرم یه پسری رو میخوادش،پسره با خانواده اومد خواستگاری خواهرم

چند جلسه میگذره از پسره خبری نمیشه

خواهرم میمونه چی شده 

نگو این وسط برادر پسره و مادرش نقشه میکشن میگن خانواده دختر زنگ زدن گفتن ما بمیرمم دختر به شما نمیدیم 

برادره برای داداشش خواهرزن خودشو انتخاب میکنه 

پسره میگه من راضی نیستم ،برادر این پسر اسمش نقی هست 

اینا میرن ودختره رو میگیرن ،جالب اینجاست که خانواده ای که نقی وصلت کرده،البته وصلت که چی بگم،اینا سالها پیش  با خانمش فرار کردن 

طی یک جلسه قبول میکنن،پسری که خواهرم دوستش داره اسمش سامیه،سوئد زندگی میکنه 

اما برادرش نقی ایران زندگی میکنه 

پسره شب عقد فرار میکنه 

اینو با کلک که مادرت بیمارستانه،میارن عقد میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من نمیدونم چرا به تناسب اسمشون خندم گرف   نقی و سامی :)

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣آخه داداش باشن بعد اسم این نقی اسم اون سامی!!!!!

مامانه ایگوشت دوست داشته باباهه پیتزا

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2706