2737
2739

بچه ها طب اسلامی یا سنتی هم برا مشکل گوارشی هم اصلاح مزاج و چاق شدن سراغ دارید تو مشهد باشه و نتیجه گرفته باشید تورو خدااا هرکس واقعا نتیجه گرفته بگه برم از دارو شیمیایی خسته شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله عزیزم .رضا شهر .رضوی 3 مسجد المهدی. ..

برا چاق شدن رفتی؟

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
بله عزیزم .رضا شهر .رضوی 3 مسجد المهدی. ..

وای خدا خیرت بده الهی فقط شمارش مال تهران بعد اینکه دکتر هستن یا ن دارو گیاهی دارن و فقط شنبه پیام بدم روزای دیگه زنگ و پیام جواب نمیدن

نه عزیزم .مشکلات دیگ داشتم ولی یکی از دلایلی ک باعث میشه چاق بشی اول باید مزاجت درس بشه ...رفتی بهش ...

ممنونم ازت🌹

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
2738

اسی رفتی نتیجه گرفتی بگو لطفا تپلو شدی بگی منو با خبر کن

اسی رفتی نتیجه گرفتی بگو لطفا تپلو شدی بگی منو با خبر کن

شمام لاغری ؟!

منم لاغرم چاق نمیشه هی کم‌میکنم امان از ی ذره چاقی شدم۴۵کیلوبا قد۱۵۷ فقط بارداری رسیدم به۶۵

شمام لاغری ؟! منم لاغرم چاق نمیشه هی کم‌میکنم امان از ی ذره چاقی شدم۴۵کیلوبا قد۱۵۷ فقط بارداری رسید ...

اره دوس دارم تپل شم😢

وای ازدواج کردین شما اینقدری انشاءالله نتیجه ببینی 

ممنون اره خواهر ی بچه دارم انشالله هردومون چاق شیم 

انشاءالله ولی ب من بگو نتیجه دیدی یا ن