2737
2734
عنوان

غیبت بلاگرا

375 بازدید | 35 پست

بیاین یه کم در مورد بلاگرا صحبت کنیم سرگرم بشیم مثلا از کدوم بلاگر خوشت میاد یا چرا پیج مامان پانیذ رو گرفتن؟

و یسر لی امری (خدایا کارم را برایم آسان گردان)💕❤

بذ برم تخمه بیارم🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

کی حالم خوب بشه رو نمیدونم ولی بهت خیلی اعتماد دارم میدونم کمکم میکنی تا به هدفم برسم❤خیلی حالم خوب نیست این مدت توی ی مسیری بودم که نه راه پس دارم نه پیش....  اولین ساله که من از اومدن سال جدید به این اندازه ناامیدم اولین ساله که دارم تنها اشک میریزم...خدایا دیگه حوصله ندارم تمومش کن برام این زندگی رو...🙂خدایا کاش یه راهی باز شه برم سرکار کاش از دوراهی دربیام کاش...💔 ۸تیر برای همیشه از همدیگه جدا شدیم... هیشکی تو نمیشه برام برای آرامش دلم دعا کنید🖤🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من‌خیلی وقته اینستا نمیرم،پیج الهام مادر پانیذ چی شده؟؟

گلمنگلی هنوز هستش؟؟

سی سی هست؟؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم

تو روبیکا شیوا و معین رو دنبال میکنم 

بنظرم خیلی دختر خود پسنده یه لباسی میپوشه یا ناخن میکاره 

همش میگه چقد ازاین لباسم خوشتون اومده چقد آدرسشو پرسیدین 

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
2740
من فقط از نگین فضلی بدم میاد    

خیلی شبیه شقایق فراهانیه

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
تو روبیکا شیوا و معین رو دنبال میکنم  بنظرم خیلی دختر خود پسنده یه لباسی میپوشه یا ناخن میکاره ...

اووف منم از اون بدم میومد آنفالو کردمش

و یسر لی امری (خدایا کارم را برایم آسان گردان)💕❤

من دو تا بلاگر پوست فالو دارم(یارا و شبنم)و یه شهین دخت😁 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
2706