2737
2734
عنوان

شوهری که به گوشی اعتیاد داره

185 بازدید | 27 پست

با شوهری که مهربان و دست و دلبازه و عاشقمه ولی سرش همش تو گوشیه چه کنم دوست دارم جدا بشم ولی بچه دارم و دلمم براش تنگ میشه

روی دستش پسرش رفت ولی قولش نه،لطفا لایک نکنید ممنونم                 

😐😐😐😐

اوایل میرفتی اینستاگرام متوجه میشدی چقدر زشتی. الان میای نی نی سایت، تازه میفهمی، اونايي که اینستاگرام هستن هم زشتن، چه برسه به خودت.😐 وقتی ببینم یکی اینجا با بی‌ادبی و گستاخی تبادل نظر میکنه برام مثه ی سگ میمونه که قلادش رو پاره کرده پس دوری میکنم ازش‌، نمیخام عصاب خوشگلم بهم بریزه بخاطر یه ادم بی ارزش🤷🏾‍♀️هرکه عیب دگران پیش تو آورد و شمرد، ‏بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ بچه بازیا 

اوایل میرفتی اینستاگرام متوجه میشدی چقدر زشتی. الان میای نی نی سایت، تازه میفهمی، اونايي که اینستاگرام هستن هم زشتن، چه برسه به خودت.😐 وقتی ببینم یکی اینجا با بی‌ادبی و گستاخی تبادل نظر میکنه برام مثه ی سگ میمونه که قلادش رو پاره کرده پس دوری میکنم ازش‌، نمیخام عصاب خوشگلم بهم بریزه بخاطر یه ادم بی ارزش🤷🏾‍♀️هرکه عیب دگران پیش تو آورد و شمرد، ‏بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد...!
2731

چه راحت بحث جداشدنو میارین وسط

شوهرت به گفته خودت ویژگی خوب داره بچه هم که دارین

سعی کن مشکلتو حل کنی نه اینکه جدا بشی

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍

من یک شب کامل گوشی شوهرمو خاموش کردم و قایم کردم

خودشو کشت دستش ندادم

یک کلمه ام باهاش حرف نزدم اون شب

باهاش شام نخوردم

شبم جامو جدا کرذم

فردا صبحش موقع سرکار رفتن دادم بهش

یک کلمه گفتم : این برنامه هر شبه

تا روزی که گوشی دستته

منو نداری.......

کلن الان شبی ۱۰ دقیقه هم دستش نمیگیره

دوستان خیریه محک در حال خرید دوتا دستگاه خیلی ضروری برای کودکان سرطانی هست لطفن اگر میتونید حتی خیلی کم بهش کمک کنید...تو تاپیک هام هست .https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=11171557&slug=%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D9%88-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%85%D8%AD%DA%A9&postId=293720726من یه مادرم..خیلی وقته دیگه همه تصمیمات و انتخابام تحت تاثیر همین مادر بودنه....پس قضاوتم نکن...نظرات من فقط و فقط مختص شخص اسی هست.پس لطفن تو نظر من دخالت نکنید...🙂🙂🙂 همیشه دختر حرف گوش کن خانواده بودن خوب نیست..همیشه حق با پدرو مادر نیست..زندگی متاهلی یادم داد هر چیزی رو همون دفعه اول باید حل کرد..

چه دلیل مسخره ایی😂من همیشه میرم میشینم بغلش باهم سرمون میکنیم ت گوشیش😂😂😂این راه و به ت ام پیشنهاد میکنم انقدر خوش میگذره ک کلا تایم و فراموش میکنی

عشق نه درمونه و نه بیماریه درد پنهونیه ک بدجوری دوستش داریه…
2740
بهدخاطر گوشی جدا شی؟؟؟؟مطمئنی خوبی؟سالمی؟

مگه چی گفتم که میگی ناسالمم؟تمام مدت یه جا نشسته بازی می‌کنه به هیچ کاری نمی‌رسه یادش می‌ره بعضی وظایفش رو انجام بده اگر از این وضع بدم بیاد ناسالمم؟

چه دلیل مسخره ایی😂من همیشه میرم میشینم بغلش باهم سرمون میکنیم ت گوشیش😂😂😂این راه و به ت ام پیشنها ...

چرا میگی مسخره ۲۴ی گوشی دستشه میریم تو جمع داره حرف میزنه گوشیش رو هم چک می‌کنه خوب زشته یا حرف بزن یا گوشی بگیر دستت 

مگه چی گفتم که میگی ناسالمم؟تمام مدت یه جا نشسته بازی می‌کنه به هیچ کاری نمی‌رسه یادش می‌ره بعضی وظا ...

نه عزیزم ،اسم طلاق رو آوردن واسه این مسئله یه کم زیاد بود برای من،منظورم اینه که پی حل مشکل باشید نه پاک کردن صورت مسئله

من یک شب کامل گوشی شوهرمو خاموش کردم و قایم کردم خودشو کشت دستش ندادم یک کلمه ام باهاش حرف نزدم او ...

همه ی این کارا رو کردم ولی هییییچ

همه ی این کارا رو کردم ولی هییییچ

کارش با گوشیه؟؟؟

یعنی با گوشی ساده کارش راه میفته؟

دوستان خیریه محک در حال خرید دوتا دستگاه خیلی ضروری برای کودکان سرطانی هست لطفن اگر میتونید حتی خیلی کم بهش کمک کنید...تو تاپیک هام هست .https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=11171557&slug=%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D9%88-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%85%D8%AD%DA%A9&postId=293720726من یه مادرم..خیلی وقته دیگه همه تصمیمات و انتخابام تحت تاثیر همین مادر بودنه....پس قضاوتم نکن...نظرات من فقط و فقط مختص شخص اسی هست.پس لطفن تو نظر من دخالت نکنید...🙂🙂🙂 همیشه دختر حرف گوش کن خانواده بودن خوب نیست..همیشه حق با پدرو مادر نیست..زندگی متاهلی یادم داد هر چیزی رو همون دفعه اول باید حل کرد..
نه عزیزم ،اسم طلاق رو آوردن واسه این مسئله یه کم زیاد بود برای من،منظورم اینه که پی حل مشکل باشید نه ...

بخدا هزااااار باش حرف زدم حتی بهش گفتم بخاطر این رفتارت بچه ی دوم نمیارم ولی کو گوش شنوا گوشی فقط گوشی

چرا میگی مسخره ۲۴ی گوشی دستشه میریم تو جمع داره حرف میزنه گوشیش رو هم چک می‌کنه خوب زشته یا حرف بزن ...

خب مسکن ک ت ام برو بشین بغلش بعد یا مجبور میشه بزاره کنار با اینکه با هم خوش میگذرونید 

عشق نه درمونه و نه بیماریه درد پنهونیه ک بدجوری دوستش داریه…
2706