2737
2734
عنوان

بیایددد کمکم مشکل با شوهررر

191 بازدید | 16 پست

ما یساله عقدیم امروز دعوامون افتاد شدید دوروزه از ساعت هفت که میره سرکار ساعت یک شب میاد زنگ میزنه بمن دیروز زنگش زدم دیدم با داداششه یه سلام سرد کرد سریع گفت خدافظ بعد پیام داد رفتم خونه داداشم خب من گفتم از صب که سرکار بود گوشیم روم قط کرد بکنار الان زنگم میزنه بیکار شده دیدم اصلاااا زنگم نزد تا ساعت یک اومد گفت تو درکو فهم نداری من خوابم داشت میبردپشت فرمون الان اومدی میگی چرا جواب ندادی منم گفتم زودتر دل از خونه داداشت میکندی که خوابتم نمیبرد دیگ هیچ گرف خابید امروز زنگم زد منم خسته شدم بخدا بی‌دفاعم تو دعوا کم میارم اون زبون درازه گفتم خسته شدم از یه خط درمیون بودنات زنگم زد هرچی خاس گفت بهم منم جوابشو دادم پیامم داده نیکی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند میخوام جداشم ازش واقعا درک نمیکنیم همو اصلااا بنظرتون حق با منه یا اون

مسلمونارو درست دیدم کافر شدم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق با شوهرته کارش سنگینه ساعت کارش دیگه خیلی زیاده  باید درک کنی 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
2728

وا چ دلیلیه بدا جدا شدن . تو اونو درک کن اونم تو رو . خوب اونم تا نصف شب سرکار بوده خسته شده . 

دلیل نمیشه چون بجای هر روز ی روز درمیون زنگ میزنه طلاق بگیری ک . دختر خوب یکم طاقتتو بالا ببر

و اینم بگم تو یه مغازه بودیم داشتم با فروشندش چونه میزدم اومد گفت بهم دهنتو ببند وقتی من اینجام خودم عرضه دارم حرفمو بزنم اصلا یه رفتاری داره انقد با سیاسته بخدا من هنو نشناختمش تو این ی سال پیش همه پیغمبره پیش من یه رفتارایی میکنه شک میکنم 

2740
وا چ دلیلیه بدا جدا شدن . تو اونو درک کن اونم تو رو . خوب اونم تا نصف شب سرکار بوده خسته شده .  ...

کارش ساعت سه تموم میشه هیچ وقتی واسه من نمیزاره اول زندگی اینجوره وای بحال بعد

اشنا میشدی قشنگ خو بعد عقد میکردی

من خونوادم بشدت حساسن تو نامزدی دوماهی یبار حق داش بیاد چطور میشناختمش اصلا ارتباطی نداشتم باهاش مجبور شدم عقد کنم

ببین این بحث کوچک در رابطه زناشویی،اگر واقعا نسبت بهت بی اهمیت یا کم اهمیته یا حس میکنی دوستت نداره چون معمولا در دوران عقد و نامزدی ،همینطور زوج ها بیرون میرن با هم صحبت میکنن ،اگر واقعااااا حس میکنی که کنارت نیس و بهت بی احترامی میکنه جوانب زندگیتو بسنج و جدا شو ،چون کسی که در دوران عقد بی احترامی ،بی محلی کنه بعد از عروسی افتضاح ترین شوهر ممکن میشه

الان عقدی پس فردا که عروسی کردی هم دست خورده میشی هم ممکنه بچه دار بشی

نصیحت خواهرانه اگر میدوتی بدردت نمیخوره تا زوده اقدام کن

آروم باش بهش زنگ نزن بزاز خودش زنگ بزنه بزار او بهت ارزش بده زیاد خودتو درگیرش نکن مردا رو نباید  گیر بدی بزار راحت باشه

من یه مدت همینجوری مثل تو بودم دیدم فایده نداره  رهاش کردم  دلش خواست زنگ بزنه نخواست نزنه  زیاد نچسب بهش حواست باشه ولی راحت بزار جدا شدن  تصمیم درستی نیس

عشق و نفسم مادرمه💖💖💖💖💖

[QUOTE=270798388]چمیدونم چی بگم شاید میخواد بیشتر کار کنه ک بیشتر دربیاره . نیاز داره ب پوله شاید .. [/QUOTE

اصلا اینجور نیست اگه آبجیاش یا داداشش بخانش همچیو واسشون کنار میزاره 

من خونوادم بشدت حساسن تو نامزدی دوماهی یبار حق داش بیاد چطور میشناختمش اصلا ارتباطی نداشتم باهاش مجب ...

چقد بد 

اخه مگ الکیه. امان از این اخلاقای خانواده ها

عب نداره گلم خوب فکر کن و باهاش حرف بزن تصمیم بگیر تا نرفتی زیر یه سقف اگه خواستی جدا شو

2706