2737
2734

سلام دوستان من اولین باره رژیم کتو گرفتم زیر نظر متخصص 

بیاین صحبت کنیم و ا ز حال هم اینجا با خبر باشیم 

امروز روز چهارم رژیم من هست به نظرتون وارد فاز کتو شدم؟

سلام میشه لطفا رژیمتو اینجا بزاری قد و وزن و سنت‌چنده؟

سلام عزیزم 

رژیم رو واست میگم چطوریه 

صبح ناشتا باید الکترولیت بخورم و ب۱۲ ، ظهر با نهار منیزیوم ، با شام مولتی ویتامین ، در صورت یبوست قرص پینه 

مواد غذایی هم طبق هرم ومیزان تایین شده هست 

فقط من اصلا یبوست نگرفتم بلعکس خیلی بیرون روی دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم  رژیم رو واست میگم چطوریه  صبح ناشتا باید الکترولیت بخورم و ب۱۲ ، ظهر با نهار ...

من قبلا گرفتم دو بار هر دفه تا ۲۰ روز دووم اوردم رفکم جایی یا چیزی شدا گند زدم بهش.ولی عالیه رژیمش حسابی سایز کم مبکنی

خداروشکر که دارمت❤❤💙
2740
من قبلا گرفتم دو بار هر دفه تا ۲۰ روز دووم اوردم رفکم جایی یا چیزی شدا گند زدم بهش.ولی عالیه رژیمش ح ...

یببخشید بی ادبیه اما مدفوعم مثل آب شب شده و قبلاً خیلی قند می‌خوردم الان میگم نکنه شوکه شده بدنم 

راستی هفته ی اول رژیم چقدر کم میکردی؟

یببخشید بی ادبیه اما مدفوعم مثل آب شب شده و قبلاً خیلی قند می‌خوردم الان میگم نکنه شوکه شده بدنم&nbs ...

طبیعیه بعدشگ رنگش سبز خیلی پررنگ مایل به سیاه نیشه و مقدارش کم.علایم ورودبه فارکتو هم هست.

یادم نیست یا هفته اشو ولی تو ۲۰ روز ۷کیلو حدودا

خداروشکر که دارمت❤❤💙
کاش قد و وزنتو رگی و سنتو رژیمت

وزنم ۸۵ 

قد ۱۷۰ 

ببین رژیمم اینطوریه که صبح دو عدد تخم مرغ یا سی گرم پنیر  هشتاد گرم سبزیجات از انواع کلم و کاهو 

میان وعده ۸۰ گرم سبزیجات یا کلم 

۲۰ گرم کره اصولاً اینا رو میخورم 

و  ظهر هم صد و چهل گرم گوشت یا مرغ بایک و نیم قاشق روغن زیتون یک عدد بادمجان یا هشتاد گرم سبزیجات 

میان وعده عصر بیست گرم بادام زمینی یا پنج عدد بادام درختی 

شام تخم مرغ سه عدد یا صد و پانزده گرم گوشت یا مرغ با یک قاشق روغن نارگیل و سبزیجات هشتاد گرم قارچ هم میتونن باشه 

میان وعده آخر هشتاد گرم سبزیجات یا دو عدد خیار 

سبزیجات هم فقط شامل انواع کلم ، خیار ، کدو ، انواع فلفل سبز 

طبیعیه بعدشگ رنگش سبز خیلی پررنگ مایل به سیاه نیشه و مقدارش کم.علایم ورودبه فارکتو هم هست. یادم نیس ...

چقدر خوب ، من رژیمم ۲۸ روزه هست 

پیج همیار تندرستی رو ببین توی اینستا از اونجا خریدم