2733
2739
عنوان

حواستون هست تو سایت ی خبراییه؟؟؟

1419 بازدید | 108 پست

به طرز عجیب غریبی تاپیک های خیانت و رفتار های عجیب مرد ها زیاد شده 

تو اینکه جامعه مون به این سو رفته هیچ شکی نیست ...

اما حواستون هست طرف تاپیک زده شوهرم متمم زد خیانت کرد بی خبر ولم کرد و.... این مدل تاپیک ها خیلیش هدفمند زده میشه 

صفحه نینی سایت رو باز می‌کنی از هر ۱۰ تا تاپیک ۵ تاش همین مفهموم رو داره 

میری سابقه تاپیک های طرف رو میبینی طرف تازه عضو شده فقط می‌خوام ذهن ما رو خراب کنن 

همینا رو می‌خونید شوهرتون میاد خونه بهش شک میکنید بخاطر فضای منفی این تاپیک ها به همسرتون بی دلیل دعوا میکنید 

چه وضعیه ی نگاه بیندازید چیا شده در بازدید های این سایت واقعا جای تأسف داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

احسنت… من سعی میکنم هیچوقت وارد این تاپیکای سمی نشم حالا نمیدونم کی تاپیک میزنه با چه هدفی ولی همیشه نادیده میگیرمشون

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2740

والا من ک مجردم ب بابام شک کردم دیگ وای ب حال بقیه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

درسته ولی بعضی تاپیکا درسته و ما نمیتونیم قضاوت کنیم کی درسته کی غلط آدم هم باید به همسرش اعتماد داشته باشه دیگه اینجوری شک نمیکنه

کاربری قبلا دست دو نفره بوده الان فقط دست منه🌷✨.... نی نی سایت از سرزمین عجایب هم عجیب تره یهو میای میبینی پدرشوهر و خواهر شوهر با همن  
2706