2737
2734

یه روان شناس کودک پکبج های فرزند پروری میفروشه تو اینستا 

منم کلی هزینه کردم خریدمشون اشتباه کردم خریدم ارزش 2میلیون نداشت روخوانی از کتاب بود

به چند نفرازمامان ها فروختم باهزینه کم بعضیا ک پول نذاشتن هم رایگان دادم 

حالامیگه ازت شکایت میکنم و ...

آیامیتونه؟و اینکه فعالیتش تو اینستا و تلگ رامه که هردو فیلترن و فعالیت غیرمجازن

لطفا کمکم کمید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله به دلیل رعایت نکردن حق نشر 

و فعالیت داخل اینستا ‌ و تلگرام جرم نیست غیر مجاز هم نیست 

تاریک ترین لحظه شب هنگام سپیده دم هست ✨⭐️دانشجو پزشکی ورودی ۴۰۱🩺❣️
2738

چطوری میخواد ثابت کنه؟

معبود من چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟ خدایا! آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنی پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا! آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنی، پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟ خدایا! آنگاه که به‌سوی تو زاری نکنم تا به من مهرآوری، پس کیست که به‌ سوی او زاری کنم تا به من مهر آورد، خدایا! چنان‌که دریا را برای موسی (درود خدا بر او) شکافتی و نجاتش دادی، از تو می‌خواهم بر محمّد و خاندانش درود فرستی و از آنچه در آن گرفتارم مرا رهایی بخشی و بر من گشایش دهی گشایشی فوری نه دیر وقت، به فضل و مهربانی‌ات، ای مهربان‌ترین مهربانان.

هیچ کاری نمیتونه بکنه 

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃
2706