2737
2739

میخواستم کسی که واقعا انجام داده بگه خوب یا بد؟ 

دردش در چه حد 

ایا واقعا دندون خراب میشه 

من همه دندونام پر کردنیه میتونم برم یا نه؟؟؟ 

هایفو برای سفت شدن پوست و سن 30 تا 50 سالگی خوبه❌❌❌❌❌❌❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هزینش نسبت به علمکردش زیاده زیاد توجه نکن به حرف دکترا خودم هایفو میکردم دیگه دستیار بودم تاثیر میزا ...

اره هزینشم بالاست 

بوتاکس چی 

یا rf 

یا کرمهای مراقبت پوستی 

پیشنهاد شما چیه؟؟ 

نه عزیزم هیچ کاری تا الان نکردم  Rf چه فزقی با هایفو داره؟

یه سر پر از سوزن هست که باعث کلاژن سازی پوست و سفتر شدن میشه روی منافذ هم تاثیر داره

در زندگی انسانِ فانی چیزی به اسمِ سعادت مطلق وجود ندارد!
2740
هزینش نسبت به علمکردش زیاده زیاد توجه نکن به حرف دکترا خودم هایفو میکردم دیگه دستیار بودم تاثیر میزا ...

اگه در مورد ار اف فرکشنال هم اطلاعاتی داری در اختیارمون بذار

🌸

در زندگی انسانِ فانی چیزی به اسمِ سعادت مطلق وجود ندارد!
اره هزینشم بالاست  بوتاکس چی  یا rf  یا کرمهای مراقبت پوستی  پیشنهاد شما ...

ببین عزیزم هایفو بحثش با از اف جداس از اف بیشتر برای چربی سوزی ب کار میره هایفو پوستو جمع می‌کنه سفت میکنه و بوتاکس چربیه ک‌ تزریق میشه اگه برای زیبایی میخوای یا چروک پیشونیت میخوای آره بوتاکس خوبه اگه صورتت لک داره جوش داره اصلا سمت حالتای تهاجمی نرو روتین پوستیتو تقویت کن

ببین عزیزم هایفو بحثش با از اف جداس از اف بیشتر برای چربی سوزی ب کار میره هایفو پوستو جمع می‌کنه سفت ...

فقط خط اخم دارم 

بیشتر پیشونیم رو مخم و داره چروک نیشه 

بغیر از اون خط اخم 

هایفو خوبه دستگاه دابلوگلد انجام بده بهتره دردش هم کمتره .. من دلم میخواست فحش بدم زیر دستش ولی بکش و خوشگلم کن دیگه سکوت کردم ،🤭قابل تحمله البته سر کننده هم میزنن. صورتم خیلی خوب شده بود .بوتاکس هم کردم بعدش ... دوسه سال پیش قبل کرونا رفتم .الان میخواستم دوباره برم باردار شدم دیگه تو زشتی خودم بمونم تا بعد نه ماه ،😂 .

هایفو خوبه دستگاه دابلوگلد انجام بده بهتره دردش هم کمتره .. من دلم میخواست فحش بدم زیر دستش ولی بکش ...

نه نگو گلم شما ی مامان خوشکلی🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️

ممنون از راهنماییتون😍

اگه در مورد ار اف فرکشنال هم اطلاعاتی داری در اختیارمون بذار 🌸

ار آف فرکشنال برای جای جوش خوبه چون سرش تیزه پوستو میکنه و پوست جدید ب وجود میاد و باید تمام جلسات رو بری و تنها با ار آف نمیشه بعد. جلسه سوم به بعد شما باید هروز یبار میکرودرم کنی و حتی میتونی فشیال هم بری ک بهتر تاثیر کنه این دستگاه بیشتر برای جای جوش مناسبه برای جوش میتونی کرم های مخصوص بگیری

2706