2737
2739
عنوان

بی بی چکم.مثبت شد امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 47 پست
نمیدونم والا من نهم فروردین پریود شدم چند روزم بیشتر نبود تمام شد حالا فردا پس فردا میرم ازمایش میدم هفته اینده میرم دکتر انشالا
هوایی رو که تو نفس میکشی دارم راه میرم بغل میکنم تو با من بمون تا ته این سفر من این ماهو ماه عسل میکنم
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اتفاقا دکترت رو زود انتخاب کن،ممکنه خدایی نکرده،خدایی نکرده زبونم لال مثل من به لکه بینی و خونریزی بیفتی که خب بهتره تحت مراقبت باشی... البته خدا واسه هیشکی خواد که تو دوران بارداریش یه لکه کوچیک خون ببینه..
سه ماه و نیم تمام،ختم بارداری.... خدایا بازم میگم شکرت....
انشالا ارلا جون میرم دیگه دکتر خودمم خیلی استرس دارم
هوایی رو که تو نفس میکشی دارم راه میرم بغل میکنم تو با من بمون تا ته این سفر من این ماهو ماه عسل میکنم
2731
مبارکت باشه عزیزدل
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
مرسی عزیزم انشالا همه کسایی که نی نی میخوان خدا بهشون بده
2740
استرس نداشته باش اصلا تا میتونی کمتر راه برو، چیز سنگین بلند نکن، بیشتر درازکش باش، حمامت زیاد طول نکشه،نذار تو حمام بخار جمع بشه... اگه ازتوالت فرنگی هم استفاده کنی که چه بهتر انشالا نه ماه رو به خوبی پشت سر بذاری،بدون هیچ دردسری،از این دوران لذت ببر مبارکت باشه
سه ماه و نیم تمام،ختم بارداری.... خدایا بازم میگم شکرت....
سلام عزیزم تبریک میگم فدات شم ان شالله 9 ماه بارداری رو به سلامتی بگدرونی نگین جون چند وقته از دواج کردی؟ و چند وقت اقدام بودی؟ و چند سالته عزیزم؟
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
2706