2733
2734

ناراحت نمیشین؟ 

شوهرم لوازم ارایشی داره

یجوریم همش

بحث خیانت واینا نیس. بالاخره هیچکس وجود نداره بگه من از همه دنیا خوشگل ترم. منم معمولیم. خوشگل تر از منم زیاد میبینه. همین نگا کردنه.... 

چیکار کنم اذیت نشم

اخه ادم تا چقد و تا کجا میتونه رقابت کنه

املای صحیح کلماتو بلدم، ولی گاهی دلم میخاد ساده بنویسم پس لطفا هی نگید بلد نیستی بچتی😭 ❌ لطفا منو تو تاپیک های اقتصادی تگ کنید ❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو پیشش کارکن

بچه دارم نمیتونم 

املای صحیح کلماتو بلدم، ولی گاهی دلم میخاد ساده بنویسم پس لطفا هی نگید بلد نیستی بچتی😭 ❌ لطفا منو تو تاپیک های اقتصادی تگ کنید ❌
2731
برو پیشش کارکن

والا جز این پیشنهاد دیگه ای نیس😁

من به همه مردا بی اعتمادم

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
برو پیشش اگ بچه نداری 

بچه دارم 

2738

حتی اگه کارش هم با زنا نباشه بالاخره می‌ره مغازه فروشنده اش زن یا تو خیابون تو پارک مرکز خرید و... کلی دختر خوشگل با تیپ جذاب منم قبلاً حس بدی داشتم اما الان واسم مهم نیست ب زور ک نمیشه جلو کسی رو گرفت بستگی ب ذات طرف داره من ک زدم ب در بی‌خیالی اصلا توجه نمیکنم الان حالم بهتره حسودی نمیکنم حرص هم نمی‌خورم😂😂😂

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

عزیزم بخای اینجوری باشی ک خودتو پیرمیکنی تاکی میخای فک کنی بش

شرکت مام دوتا کارمند داریم البته اول من دیدم پسندیدم بعد استخدام شد😂

بلاخره تو کارش هزارتا خانم دیگم میبینه بخام دنبالش باشم ک خودمو نابودمیکنم یکی دوروزم نیس

اگ خیلی حساسی برو پیشش کارکن

والا جز این پیشنهاد دیگه ای نیس😁 من به همه مردا بی اعتمادم

من مرد خوب ندیدم حتی پدرم حتی برادرم حتی شوهر حتی رل متاسفانه 😔 خودمم خوب نیستما ولی حداقلی رو‌ آدمای من رعایت نمیکنن از هیزی متنفرم

آنچه میدانم،آنچه را که میخواهم،نابود میکند
حتی اگه کارش هم با زنا نباشه بالاخره می‌ره مغازه فروشنده اش زن یا تو خیابون تو پارک مرکز خرید و... ک ...

مگه میشه توجه نکنی اخه

نمیخام حساسش کنم بیشتر توجه نشون بده

نمیدونم چیکار کنم

2706