2733
2734

راضی بودید؟

من از شیراز می خوام برم اینجا کسی نیست

و اینکه آزمایشاتش خیلی طول مبکشه

من چندبار باید برم تهران و بیام

خدایا مرا آن دهکه مرا آن  به

آزمایش نیاز‌نیس برای تیپ پلاستی چون بابی حسی انجام میشه با آمپول لیدوکائین‌ عملشم‌ یک ساعت الی یک‌ونیم ساعته‌ بیشترنیسش‌ دوستم انجام‌ داده

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
آزمایش نیاز‌نیس برای تیپ پلاستی چون بابی حسی انجام میشه با آمپول لیدوکائین‌ عملشم‌ یک ساعت الی یک‌ون ...

مرررسی عزیزم😍😘😍

اطلاع داری چقدر هزینه ش شد؟

مرررسی عزیزم😍😘😍 اطلاع داری چقدر هزینه ش شد؟

فداات‌ خیلی عمل خوبیه مبارکت باشع😍💜 هزینش ۱۸ نیم فک کنم شده بینیت گوشتی یا استخون؟

فداات‌ خیلی عمل خوبیه مبارکت باشع😍💜 هزینش ۱۸ نیم فک کنم شده بینیت گوشتی یا استخون؟

من گوشتیم

دکتر گنجه خسروی که 25 میگیره

موندم پیش کی برم که هزینه شو بتونم اوکی کنم

فقط 13 تومن دارم

من گوشتیم دکتر گنجه خسروی که 25 میگیره موندم پیش کی برم که هزینه شو بتونم اوکی کنم فقط 13 تومن دا ...

عکس دماغتو فرستادی؟ اونایی ک راه دور هستن مشاوره آنلاین میشن نیازی به رفتن حضوری نیسش بیانه بده همون قیمت واست نگه داره بعد پولت جورشدش برو یاکه‌ ازکسی قرض کن یا طلا چیزی داری بفروش 

عکس دماغتو فرستادی؟ اونایی ک راه دور هستن مشاوره آنلاین میشن نیازی به رفتن حضوری نیسش بیانه بده همون ...

نه فقط دایرکت دادم

نوشتن 20 تا 25

آره اگه نوبتاش دیر به دیر باشه پولش جور میکنم

نه فقط دایرکت دادم نوشتن 20 تا 25 آره اگه نوبتاش دیر به دیر باشه پولش جور میکنم

یه قیمت ثابت ازش بگیر ۵۰۰ بیانه بده بگو همین قیمت برام فیکس کنید برای اسفند ماه  تااون موقع ام روپولت‌ میزاری دوستم همینکاروکردش

یه قیمت ثابت ازش بگیر ۵۰۰ بیانه بده بگو همین قیمت برام فیکس کنید برای اسفند ماه  تااون موقع ام ...

سلام 

ببخشید دوستتون کجا و پیش کدوم دکتر تیپ پلاستی کرد؟ راضیه از عملش؟ 

بچه ها به کانال تابلوهای دکوراتیو من تو ایتا سر بزنید    🌸 گالری نگار 🌸      negarartgallery                                             https://eitaa.com/negarartgallery                                                                                                                                                                            گناه دیگران(هرچند بزرگ)،مجوز گناه ما(هرچند کوچک) نیست... 
سلام  ببخشید دوستتون کجا و پیش کدوم دکتر تیپ پلاستی کرد؟ راضیه از عملش؟

کلنیک لیان اره خیلی خوبه خودمم لیان عمل کردم

کلنیک لیان اره خیلی خوبه خودمم لیان عمل کردم

ممنون 

شمام تیپ پلاستی کردین؟ 

بچه ها به کانال تابلوهای دکوراتیو من تو ایتا سر بزنید    🌸 گالری نگار 🌸      negarartgallery                                             https://eitaa.com/negarartgallery                                                                                                                                                                            گناه دیگران(هرچند بزرگ)،مجوز گناه ما(هرچند کوچک) نیست... 
2706