2733
2739
عنوان

همدردی کنین باهام

100 بازدید | 10 پست

از درون خیلی تنهام خیلی ناراحتم به خاطر یه مسائلی.. حوصله توضیح ندارم.. اصلا حوصله حرف ندارم

فقط میدونم حالم خیلی بده

لطفا اسممو یادتون باشه منو توی هر تاپیکی دیدین با مهربونی جوابمو بدین صواب داره واقعا

دلم خیلی شکسته کاسه صبرم پر پره برا همین اگه یکی حتی اینجا یکم بد باهام حرف بزنه دلم تیکه تیکه میشه

یخورده همدردی کنین باهم دارم نابود میشم😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو کتاب کیمیاگر جمله قشنگیو خوندم که میگفت:«هرگاه انسان باتمام وجود چیزی رابخواهد، تمام جهان در جهت تحقق خواسته اش، او را یاری خواهند کرد!»

یعنی رفیق، میخوام بگم اگه چیزی به دلت افتاد جا نزن، ناامید نشو، مطمئن باش که ته ته ته قصه تو رسیدنه، پس تلاشتو بکن✨

2738
من دردم از آدمایی هستش که حرفمو نمی فهمن.. روانشناس کاری نمیتونه کنه برام

اتفاقا درد منم هیچکس نمیدونه اما یک روانشناس خوب منو کمک کرد پنج ماه زیر نظر خودش بودم و الان خوبم .... گاهی درد و دل لازمه اگر تونستی تاپینک دربارش بزن ... با اینکه دلم نمی‌خواد رنج ها و زخم هایی که کشیدم و یادآوری کنم اما منم همینجوری بودم