2752
2734
به سلامتی زهره جان؛چه خوب اینجا دوباره سرد داره میشه؛گاز داریم آبم وصله خداروشکر

قربونت عزیزم.😍..خب خداروشکر..🤲🏻.میگن که آخر هفته بازم سرد میخواد بشه

خوردی؟حالا هستشو تف کن😜😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اع توام؟😳 تو که خیلی کج دارو مریز بودی ؟😁

😁😁 هنوزم همونه ناراضی نیستم 😉

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2731
قربونت برم خوبی ؟  منم دلم برات تنگ شده بود ولی این مدت حتی یکبارم تو سایت ندیدمت

سلام بنجل خوبی؟زنده ایی؟کجایی تو؟دخترت بهترشده؟جواب ندی روبیکاتو سوراخ میکنما 😕☹️😂

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
سلام بنجل خوبی؟زنده ایی؟کجایی تو؟دخترت بهترشده؟جواب ندی روبیکاتو سوراخ میکنما 😕☹️😂

سلام عزیزم 

چطوری ؟ نه به خدا سرفه های وحشتناک میکنه بچم دیگه کلافه شدم  🥺هیچوقت اینجوری سرفه نکرده همیشه سرماخوردگیش نهایتا سه چهار روزه خوب شده 

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    
سلام عزیزم  چطوری ؟ نه به خدا سرفه های وحشتناک میکنه بچم دیگه کلافه شدم  🥺هیچوقت اینجوری ...

فدات.عیبی نداره عزیزم این مریضیه طول درمانش بیشتره .فقط تقویتش کن زودتر خوب بشه .طفل معصوما خیلی اذیت میشن .

سلام عزیزم  چطوری ؟ نه به خدا سرفه های وحشتناک میکنه بچم دیگه کلافه شدم  🥺هیچوقت اینجوری ...

پری تخم شربتی و تخم به رو باابخوش خیس کن بده بهش .گلوشو نرم میکنه فرنی نده بدتر سرفه میاره و گلوشو خشک میکنه .اب پرتقال و لیموشیرین بده بذارویتامین سی بدنش بره بالا .

پری تخم شربتی و تخم به رو باابخوش خیس کن بده بهش .گلوشو نرم میکنه فرنی نده بدتر سرفه میاره و گلوشو خ ...

همه اینا رو میدم بهش سرفه هاش خشک نیستن بلد نیست ترشحات حلقشو بریزه بیرون همین اذیتش میکنه همین الان انقد جیغ جیغ کردم خودمم سرم درد گرفت میگم سرفه میکنی باید گلوتو تخلیه کنی وگرنه میمونه عفونی میشه گریه میکنه میگه نهههههه میتدرسم 

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام