2733
2734

خودم ۲۷ سالمه پزشکیم تمام شده الان میخونم برای امتحان تخصص خانواده سرشناسی دارم و توی خونه پدرم از همه لحاظ ساپورت بودم قیافمم بقیه میگن زیبا هستم

شوهرم ۳۷ سالشه فوق لیسانس کارمند از یه خانواده سرشناس و پولدار 

ده سال طول کشید با مخالفت خانواده من بهم رسیدیم توی دوران دوستی هم خیلی مشکل داشتیم و همیشه بد دهن عصبی توهین تحقیر داشت توی نامزدی هم چند بار خواستیم جدا بشیم نشدیم

حالا ویژگی خوبش

ذاتش ادم خوبی هست . دل رحم هست بیشتر برای بقیه .خیلی حرمت پدر و مادرم رو داشت. سعی میکرد اگر چیزی بخوتم فراهم بکنه . زبونی هم میگ دوست دارم

ویژگی بد

دست بژن. تحقیر. توهین. قحش ناموسی میداد ب پدر و مادرم. روز اخر وسایلمو ریخت تو‌کوچه.عربده میکشه جلوی همه همسایه ها. واس هرکار‌ک‌انجام‌مداد منت میذاشت رو سرم

الان دوماه و نیم اومدم برای طلاق کلا۳ بار اومد الان حدود۴۰ روزه ازش خبری نیس کار خاصی هم نکرده

بنظرتون با این شرایط برگردم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با توجه به موقعیت اجتماعی بالایی که داری حتما کیس های بهتری برات هستن

و اینکه مشخصه مشکل اعصاب داره و ممکنه دست خودش نباشه این حجم از عصبانیت؛ اگر حوصله داری باهاش بری روانشناس و دنبال درمانش ؛ طلاق نگیر

پگاه سابق هستم؛ دیبی جان اگر هستی بهم پیام بده دلم برات تنگ شده

عزیزم این ویژگی های بدی که گفتی اکثر مردا وقت عصبانیت دارن به قول معروف تو دعوا که حلوا خیر نمیکنن فحش هست وکتک کاری اصل بحثتون چی بوده که کار به اینجا کشبده؟

گاهی تابدتر نشه بهتر نمیشه🙃
2738
2706