2752
2734
عنوان

مامانهای باتجربه لطفا بیایید

157 بازدید | 20 پست

سلام دوستان

مادرشوهر من متاسفانه بعد از 35 سال زندگی با پدرشوهرم کارشون به طلاق کشیده شده منم مادرشوهرمو بخاطر افسردگیش و از یکطرف شهر غریب و دست تنها بودم آوردم پیش خودم و اونموقع بچه م 4 ماهش بود الان به امیدخدا هفته دیگه ده ماهش تموم میشه این مدت سر یکسری مسایل خیلی باهاش بحثمون هم میشد اما باز بنده خدا آخرشب میومد باهم حرف میزدیم و از دل هم درمیاوردیم و همدیگرو میبوسیدیم و تموم میشد.

الان میخوام واسه عید که برگشتم شهرستان دیگه باخودم نیارمش چون خوشم نمیاد بیشتر از این باهم دعوامون بشه اینم بگم برادرشوهرم هم تو همین شهر یکسالی میشه زن گرفته اما هیچ جوره زنش نمیزاره این بنده خدا بره خونشون منم اعصابم نمیکشه .

مامانهای باتجربه الان بچه من تو مرحله ای هست که به مبل و دیوار دست میگیره و راه میره بنظرتون وجود مادرشوهرم لازمه؟ یا به اعصاب خوردیهاش نمی ارزه و تا دو ماه دیگه بفرستمش شهر خودمون؟

بخدا بدجور ذهنم درگیر این موضوعه

یعنی اگر منفعتته نگهش داری 

اگر نه یه زن بی پول بی پناه 

رد کنی بره

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ناراحتم براش

یعنی تا الان پرستار بجه بود دیگه لازمش نداری؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من با مادرشوهر توی یه ساختمونم خیلی اذیت میشم از وجودش دخالت و ‌‌‌.......تربیت بچه و.....اووو کلی مسائل دیگه که سرش تو زندگیمه همش

اگه آزاری نداره بذار پیشتون بمونه اگر باعث بهم خوردن ارامشتونه که یجوری دورش کن

حالا این بنده خدارو برا پرستاری بچه میخوای یا راه رضای خدا بذاری بمونه،؟؟

با ما ک ن ولی با خودت روراست باش بچت نیاز ب شما ک مادرشی داره ن کس دیگه 

اینم برا یکسال یا چند ماهه بتونه بچتو از آب گل دربیاد ضفط و رفت کنه بعدش میخوای چیکار کنی؟؟؟

یارب نظر تو برنگردد

نگه داشتن مادرهمسرتون رو بخاطر رضای خدا و با صلاحدید خودتون انجام بدین 

اینهمه مادر بچه بزرگ کردن برای راه افتادن بچه که نیاز به دیگران نیست مواظبت میخواد اما اینقدر زود میگذره که دلتون برای همه ی این روزها تنگ میشه 

یعنی اگر منفعتته نگهش داری  اگر نه یه زن بی پول بی پناه  رد کنی بره

بحدا قسم این مدت عذاب کشیدم ولی باز بردیمش دکتر و افسردگیشو درمان کردیم 

شاید باورت نشه ولی من حتی نزاشتم خانوادم این مدت بیان بهم سربزنن چون شهرغریب بودیم اینم راحت نبود میگفت اون یکی پسرم هم نمیزاره برم خونه ش اگر بابات اینا بیان من کجا برم؟

بخدا خونه ماهم یک آپارتمان 70 متری هست که واقعا سخته برامون

بحدا قسم این مدت عذاب کشیدم ولی باز بردیمش دکتر و افسردگیشو درمان کردیم  شاید باورت نشه ولی من ...

خوب پسرا براش یه خونه اجاره کنن

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
خوب پسرا براش یه خونه اجاره کنن

اون یکی پسرش که پسر بزرگتره همکاری نمیکنه حتی یک خونه ی ویلایی 150 متری هم خریده ولی بخدا حاضر نیست یکماه هم نگهش داره ماهم در حد توانمون نیست براش خونه رهن کنیم 

اون یکی پسرش که پسر بزرگتره همکاری نمیکنه حتی یک خونه ی ویلایی 150 متری هم خریده ولی بخدا حاضر نیست ...

خوب بچها جمع شن سرپیری گناه داره یه بزرگتر وساطت کنه

با همسرتون صحبت کنید که با برادرشون در مورد نگهداری مشترک مادر حرف بزنن و‌به نتیجه برسن  کاش ا ...

دقیقا بخدا همش میگه اگر تو نبودی حتی دخترای خودم هم تا این حد کمکم نمیکردن که حالم خوب بشه ولی بخدا من دیگه اعصابم نمیکشه

اون یکی پسرش که پسر بزرگتره همکاری نمیکنه حتی یک خونه ی ویلایی 150 متری هم خریده ولی بخدا حاضر نیست ...

آخه اینجا میگن زن باید مستقل باشه

2706