2733
2734
عنوان

کیا با پینترست کار کردن

277 بازدید | 15 پست

چطور عکسا رو میبینید فیلچر سکن من کار نمیکنه.عادی هم سرعتدر حد صفره بعد دو روز یه نصف عکس باز میکنه

اعصابم خورده

تو رو خدا اگه راه حلی دارین بگین‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وا خب با لپ تاپ چی؟

اگ با لپ تاپی ، با کروم ، اپرا یا فایر فاکس سرچ کن افزونه 

Windscribe بعد اضافش کن و اکانت بساز ایمیل بزنی 

۱۰ گیگ میده ، ولی همیشه وصله حتی وقتی خیلی نت ضعیفه

البته برای اینکه اکانت بسازی باید با ی فیل شکن دیگ بری تو سایتش 🤦🏻‍♀️

{ و آنها که ستم كردند به زودى میدانند كه بازگشتشان به كجاست! }
2740
خدا لعنتشون کنه یه نفس مونده فیل کنن چه کنم حالا کارم با پینترسته

میدونه درکت میکنم از شکن هاس امتحان کن شکن رو روشن کن و باهاش برو تو نت ببین اگه میاره اوکیه اگه  نت با شکن کار نمیکنه یعنی مشکل از شکنه 

اگه به گذشته بر میگشتم خوب بود 
اگ با لپ تاپی ، با کروم ، اپرا یا فایر فاکس سرچ کن افزونه  Windscribe بعد اضافش کن و اکانت بسا ...

اکانت ساختم قبلا

برم ببینم چی میشه

خدا کنه بشه

خیلی عصبی شدم دیگه امشب

میدونه درکت میکنم از شکن هاس امتحان کن شکن رو روشن کن و باهاش برو تو نت ببین اگه میاره اوکیه اگه&nbs ...

فیلی که دارم برا برنامه های دیگه کار میکنهاما برا این نه

سلام عزیزم نمیدونم مشکلت برطرف شد یا نه ، ولی فیل شکن 

pro*xy master  رو بگیر ، من راحت همه عکسا و فیلمای پینترست رو باهاش باز میکنم.

{ و آنها که ستم كردند به زودى میدانند كه بازگشتشان به كجاست! }

مشکل فیلته

من greennet  دارم اولش برا وصل شدن اذیت میکنه ولی وقتی وصل میشه دیگه اوکیه پینترستم راحت عکساش بالا میاد

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2706