2737
2739
عنوان

خانم های شاغل راضی هستید که شاغلید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 55 پست
خوب نیست مستاجریم ولی دستمون به دهنمون میرسه آس و پاس نیستیم فقط

😂عزیزم مستأجری میخای بری خارج 

جمع کن خونه بگیر هرچقدر هم پرت مهم نیست 

دختری مو فرفری که سرگشته و حیران از آینده 🖤🌃 ممنون میشم برام دعا کنید به اون چیزی که میخام 🖤صلوات بر برادر عزیزم شهید ابراهیم هادی هم یادتون نره!🖤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کارم توی پارکینگ خونمه به شدت علاقه دارم بالاسر بچه هامم دستم تو جیب خودمه حیفه درامدمه بشینم خون ...

باور کن خونه داری خیلی لذت داره هااا 

من برات یه هفته زندگیم رو می‌نویسم.  

هفته ای دوبار به مادرم سرمیزنم بالذت خریداری خونه میکنم کارای حسابداری همسرم بامنه بانک میرم. براخودم بالذت خیاطی بدون استرس میکنم کلاس شنامیرم پول میگیرم از همسرم خرید میرم. بیشترشب هام چون خسته نیستم کنارهمسرم و بچه ها لذت میبرم فیلم میبینم یا شب نشینی میرم وآخرهفته ها بلااستثنا پنج شنبه و جمعه بیرون وتفریحیم 

من با این شوهر عتیقه اگه شاغل نبودم تا الان دق کرده بودم به پولشم نیاز دارم چون خانواده پولداری ندا ...

گلم شغلت چیه 

اصلاااا بچه نیار خب به هیچ عنوان 

خودتو بدبخت نکن میتونی طلاق بگیری 

بری برا خودت دخترتم ببر 

دختری مو فرفری که سرگشته و حیران از آینده 🖤🌃 ممنون میشم برام دعا کنید به اون چیزی که میخام 🖤صلوات بر برادر عزیزم شهید ابراهیم هادی هم یادتون نره!🖤🙏
2728
😂عزیزم مستأجری میخای بری خارج  جمع کن خونه بگیر هرچقدر هم پرت مهم نیست

آره مستاجریم باور کن ولی خب درحال ساخت ویلا هستیم هرچی درمیاریم اونجا میریزیم واینکع کارهمسرمم همیشه پول لازم داره پول خوره داره  براهمین یه سفر خارج دونفره بدون بچه که درحد 70باشه رو دارم برم

آره مستاجریم باور کن ولی خب درحال ساخت ویلا هستیم هرچی درمیاریم اونجا میریزیم واینکع کارهمسرمم همیشه ...

نرو من بعت میگم تو این وضع اقتصادی طلا بخر باهاشون یا سرمایه گذاری که برای خودت که درامد داشته باشی میتونی با بیست تومن بری گرجستان 

2738
عزیزم اگه همسر خوبی داری این حس رو دور کن ازخودت عوضش مادر هستی وخانم خونه خودت

چ میدونم . میدونی ی حسایی میادومیره. و خب اینم میدونم ک ادمی نبودم ک بچه رو بتونم بذارم جایی. ازین ادما ک مسولیت مذیرن ب صورت تومخی😄😄

parasoo1989@
نرو من بعت میگم تو این وضع اقتصادی طلا بخر باهاشون یا سرمایه گذاری که برای خودت که درامد داشته باشی ...

نمیدونم متاهلی یانه ؟

یا چندسال اززندگیت میگذره 

ولی من بعد بیست سال تجربه میگم اگه بخوای اززندگیت لذت ببری باید یک دهم درآمدت رو خرج خوش گذرانی کتی تا بتونی لذتم ببری

نمیدونم متاهلی یانه ؟ یا چندسال اززندگیت میگذره  ولی من بعد بیست سال تجربه میگم اگه بخوای ازز ...

من متاهل نیستم و اینکه هفده سالمه گلم 

و اینو قبول دارم طرف باید زندگی خیلی خوبی داشته باشه همه چی داشته باشه تا این سفر رو بره 

البته برو رو دلت نمونه بخدا دنیا دو روزه هیچی از فرداش خبر نداره تا میتونی از غم بپرهیز که عمر گرانبهات می‌ره و دیگه نمیاد

باور کن خونه داری خیلی لذت داره هااا  من برات یه هفته زندگیم رو می‌نویسم.   هفته ای د ...

منم دقیقا همینم چون خستگی مسیر و رفت امد ندارم شبا دورهم فیلم میبینیم اخرهفته میریم باغمون صبحا پیاده روی میرم خرید خونه با منه با این تفاوت که دست تو جیب خودم کردم و دلم خواست کادو روز مادر انگشتر بگیرم برا مامانم اگ کار خودم و درامدم‌ نبود مطمئنا نمیشد از همسرم گرف برق چشای مامانم از خونه داری لذتش خیلی بیشتره

منم دقیقا همینم چون خستگی مسیر و رفت امد ندارم شبا دورهم فیلم میبینیم اخرهفته میریم باغمون صبحا پیاد ...

شغلت چیه گوگولی مگولی

توی پارکینگ خونم کار پوست انجام میدم بیوتی تراپیستم میکرودرم نیدل خالبرداری لیزر فیشال و پاکسازی

عالی گوگولی مگولی 

2706