2737
2739
عنوان

خانم های شاغل راضی هستید که شاغلید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 55 پست

والا یه وقتایی واقعا دلم میخواد صبحا پاشم برم سر کار ولی میدونم اگه مدت طولانی تو خونه باشمم افسرده میشم بهمین خاطر مجبور روزای سختشو هم تحمل کنم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واقعا دلم نمیخواد مثل ماشین کار کنم ولی همیشه درسم رو ادامه دادم و متوقف نکردم فقط هرماه هزینه بیمه پرداخت میکنم ولی واقعا دلم نمیخواد شاغل باشم چون هیچوقت گریه هام پشت مادرم زمانی سرکار میرفتن یادم نمیره

2728
من عاشق شاغل شدنم حتی با سختی چون آخر ماه خرید لذت داره واقعا دستت تو جیب کسی نیست مستقلی

خب ما من هرموقع بخوام خرید کنم بدون سختی همسرم میده بدون منت

بله کاملاً راضی ام.و این که گفتین به پولش اگه احتیاج نداشتین بازم کار می کردین خب خرج و مخارجم از کجا باید می یومد کی باید خرجم رو می داد؟؟من خودم اصلاً خوشم نمیاد از مرد جماعت پول بگیرم،،حتی اگه پدرم باشه و خودم از ۱۸ سالگی کار کردم و اون موقع ها که خونه ی پدرم بودم به زور پول تو کیفم می ذاشت.همسر سابقمم وضع مالیش خوب بود ولی با این وجود من با جنگ و دعوا سر کار می رفتم.الانم نصف خرج خونه با منه و خرجای شخصیم با خودمه و کاملاً راضی ام.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2740
خب ما من هرموقع بخوام خرید کنم بدون سختی همسرم میده بدون منت

کم گیر میاد اینجوری بخدا 

منکع عمرا بزارم خانه دار شم چون خانوادگی شانس از ازدواج نیوردی

دختری مو فرفری که سرگشته و حیران از آینده 🖤🌃 ممنون میشم برام دعا کنید به اون چیزی که میخام 🖤صلوات بر برادر عزیزم شهید ابراهیم هادی هم یادتون نره!🖤🙏
والا یه وقتایی واقعا دلم میخواد صبحا پاشم برم سر کار ولی میدونم اگه مدت طولانی تو خونه باشمم افسرده ...

دلم نمیخواد نونش افتاده😅

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
کم گیر میاد اینجوری بخدا  منکع عمرا بزارم خانه دار شم چون خانوادگی شانس از ازدواج نیوردی

منم نسبت به شرایط خودم خانه داری رو انتخاب کردم 

چون همسرم میگه حتی حوصلت سررفت برو براخودت بگرد وکلای برو

منم نسبت به شرایط خودم خانه داری رو انتخاب کردم  چون همسرم میگه حتی حوصلت سررفت برو براخودت بگ ...

درسته تایپکت رو خوندم قبلی هارو 

اگه وضعت خوبه نرو سر کار 

دختری مو فرفری که سرگشته و حیران از آینده 🖤🌃 ممنون میشم برام دعا کنید به اون چیزی که میخام 🖤صلوات بر برادر عزیزم شهید ابراهیم هادی هم یادتون نره!🖤🙏
2706