2733
2739
عنوان

دلم میخواد بمیرم

338 بازدید | 27 پست

سلام دوستان،چندماهیه نیومدم نی نی سایت،یسال پیش بایکی آشنا شدم خیلی دوسش داشتم ولی انقد براش همیشه وقت داشتم ک گذاشت رفت،قرار ازدواج داشتیم ولی آخرش با تحقیر کردن من رفت،سه ماه گذشته 

منم برااینکه فراموشش کنم وارد رابطه دیگ ای شدم،این آدمم ولم کرد بعد یه ماه ونیم اونم بلکه وضع بدی🥺رفته بود با عشق قبلیش قرار،دختره بهم زنگ زد باگوشیش دعوا،میگه میخام تنها باشم ذهنم درگیره،میدونم پای دخترس اینو میگه،ولی عجیب اینجاس بهش اعتماد. داشتم خیلی میگف دوسم داره،میگف قصدم جدیه،دلم خیلی گرفته ،همه ولم میکنن،۲۶سالمه خیلی موقعیت های خوبمو از دست دادم،میترسم ازدواج نکنم بمونم،توروخدا برام دعا کنید بایک آدم خوب ازدواج کنم🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
با یک شخص درست ازدواج کن و دست از این رل زدن های بیخود بردار و اشتباه شما این بوده که بعد از هر شکست ...

ماشین دارم شاغلم هستم،چهرمم خوبع،ولی درحال حاضر چنوقتیه خواستکار ندارم🥺

عزیزم واقعا دلم برات سوخت هربار میام نی نی سایت ناراحت میشم

پسرا قابل اعتماد نیستن باهیچکس دوست نشو ولشون کن به هیچ پسری اعتماد نکن فقط دلتو میشکنن اونا فقط تودل دخترا بازی میکنن اگه بهت گفت دوست دارم به صدتا دختر هم میگه مطمئن باش 

بهشون اعتماد نکن این دوستت دارم رو باور نکن

لطفااا ریپ نزن پسری؟   (خــانم هستــم) اسم مستعار ی اسمیه حاااالا. به جای اینکه بنویسم پوران شد پویان😐   ممنــــونم .  
ماشین دارم شاغلم هستم،چهرمم خوبع،ولی درحال حاضر چنوقتیه خواستکار ندارم🥺

پس حواست باشد خیلی ها به دنبال سو استفاده های مالی می‌باشند روابط اجتماعیت را بیشتر کن با خانواده به مهمانی برو

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
2706