2737
2739

حدود یک ماه پیش مطلبی خوندم مربوط به یکی از کشور های اروپایی که کمپینی راه انداخته بودند مبنی بر اینکه غر نزنند یا کمتر غر بزنند.

این برای من یک ایده شد وخودم با خودم قرار یک ماهه گذاشتم که غر نزنم.نه به خودم،نه به دیگران،نه به آب وهوا،

نه شرایط اقتصادی و....روی یک برگه تاریخ شروع زدم وبه دفتر پلنرم با گیره وصل کردم.این یک ماه گذشت وهر وقت خواستم غری بزنم  به خودم گفتم تو توی ترک هستی   هر چند توی محیط کار در هرصورت در چنین جوی قرار می گرفتم ولی سعی می کردم به نحوی موضوع رو عوض کنم.

متوجه شدم وقتی خسته هستم،گرما زده ام،نظم خانه به هم می ریزه ودر معرض سخنان افراد منفی باف قرار می گیرم و...بیشتر تمایل به غر زدن دارم برای همین برنامه رو طوری تغییر دادم که حتی الامکان در این شرایط قرار نگیرم(البته شرایط کامل دست من نیست وبالاخره گاهی پیش می آمد)

ولی تلاش خوبی بود.امیدوارم بتونم به یاری خدا ادامه ش بدم.

ماه گذشته سعی کردم همه خرجهایی رو که انجام دادم رو بنویسم  ودر پایان ماه جمع بندی کردم وحتی به تفکیک محاسبه کردم که مثلا ...تومان خرید از سوپری داشتم.....تومان سبزی ومیوه  و....(کاری بود که چند سال قصد انجامش رو داشتم ولی از زیرش در می رفتم  )

احساس می کنم خرج اضافی نداشتم حتی  اینکه ناراحت شدم چرا  کمتر خودم رو در نظر گرفتم ؟ ولی بازم خرج بالاتر از اون حدی بود که با خودم قرار گذاشته بودم.

میشه لطفا پیشنهاد های خودتون رو برای داشتن زندگی بهتر با خرج کمتر بنویسید؟ وهمچنین روش ها وپیشنهاداتتون در مورد پس انداز کردن رو؟

امروز خواهرشوهرم می گفت فعلا بالاترین سود بانکی رو بانک کشاورزی میده.البته اطلاعاتم در این مورد کامل نیست.

من معتقدم آدم نباید به خودش سختی بده ولی اتفاقاتی افتاد که متوجه شدم داشتن یک پس انداز شخصی برام خیلی خیلی واجبه.

لطفا نظراتتون رو در این مورد بنویسید.سپاس  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان گلم شبتون به خیر 

منم خیلی وقت آزادم کم شده و زیاد نمی تونم بیام ولی همیشه این تاپیک جزو علایق منه.

دریای عزیز اتفاقا من توی اسفند یه مبلغی تو بانک کشاورزی به نام طرح میلاد افتتاح کردم فکر کنم سودش ۱۸ درصده .دیگه اینکه برای پس انداز باید یه مدت کمی از خرجهات کن کنی و پس انداز کنی تو مدت کمی اون سودها هم به درامد ثابتت اصافه میشن و راحتر خرج می کنی من به پیشنهاد همسرم این کار رو کردم و خدا رو شکر الان خیلی برای خرج کردن و بخشش راحترم و هر ماه سعی میکنم حدود ۵ درصد درامدم رو ببخشم.

ماه گذشته سعی کردم همه خرجهایی رو که انجام دادم رو بنویسم  ودر پایان ماه جمع بندی کردم وحتی به ...

دریا جان شما میتونی به تاپیک مدیریت هزینه ها بیای اونجا هم مدت زیادی فعاله و خانمای مدیر و اقتصادی بهتون راهکار میدن اگه دوست داشتین اونجا تگتون کنم چون بلد نیستم لینک بذارم

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
2738
ممنون میشم عزیزم

عزیزم نتونستم تگتون کنم.ولی یکی از دوستان لطف کردن و آدرس تاپیک رو گذاشتن

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
https://www.ninisite.com/discussion/topic/1887037/دوستان-عزیزی-که-تو-تاپیک-مدیریت-هزینه-ها-و-صرفه-جو ...

ممنون. میشه لطفا بگین چطور آدرس تاپیک رو میذارین

ممنون. میشه لطفا بگین چطور آدرس تاپیک رو میذارین

بالای صفحه تو نوار آدرس کلیک میکنم گزینه کپی رو.که برای من شکل دوصفحه کاغذه رو انتخاب میکنم.بعد اینجا کپی-pasteمیکنم.

این نیز بگذرد...                                                       
بالای صفحه تو نوار آدرس کلیک میکنم گزینه کپی رو.که برای من شکل دوصفحه کاغذه رو انتخاب میکنم.بعد اینج ...

ممنون عزیزم 

سلام به همه خانمهاي گل اين گروه 🌸

خانمها من هر سال توي روزهاي اول عيد هدف گذاري سال جديد رو انجام ميدم و طبق اولويت انجام ميدمشون الان چند ساله اين كارو ميكنم شكر خدا توش هم موفق بودم تا حدودي.سالهاي گذشته قبولي در ازمون ورود به حرفه مهندسي و كنكور ارشد و گرفتن مدرك زبانم از اموزشگاه هدف هاي سالانه ام بود و شكر خدا به ثمر كه رسيد ديگه برنامه هام سبك تر شدن🤲❤️  

امسال هدفم عبادت و بخشندگي بيشتر  ،سالم خورن،ورزش كردن و قوي كردن مكالمه ام هستش.اينا واقعا برام مهم شدن و در كنارش اگر همسرم موافقت كنه تدريس هست و ادامه كلاس موسيقيم .تو برنامه امسالم ميتونم بگم تو اين ماهي كه گذشت تقريبا ٧٠ درصد موفق بودم خصوصا از لحاظ ورزش خوراك و تغذيه.تو زبانم كمي تعلل كردم كه بايد برناممو عوض كنم حتي تو ٣روز در هفته بگنجونم كه برسم بهش.

ببخشيد طولاني شد 🍀

خدايا بخاطر همه چيز ازت سپاسگذارم💓🙏🏻💓

امسال من به شكر خدا مادر شدم و ❣️به طبع تربيت بازي و رسيدگي به دخترم هم جز أصلي ترين هدف زندگيم شده ،و همه هدف هاي ديگه ام در كنار دخترم بهش رسيدگي ميشه و اولويت هاي بعديم محسوب ميشه🤲👼🍀

من امسال به يه مورد خيلي جالب برخوردم اينكه من هر كاري ميخواستم انجام بدم هميشه از شنبه برنامه ريزي ميكردم ،و شنبه كه ميشد به هر بهانه ايي برنامم اجرا نميشد به دلايل مختلف،أما امسال من بوّأ أساس يه تصميم قطعي و مصرانه از روز سه شنبه كارايي كه ميخواستمو عملي كردم و واقعا روز شانسمم بود ،ورزش عبادت كار تغذيه ام رو تو روز سه شنبه انجام دادم و چقدر خوشحالم كه طبق برنامه دارم جلو ميرم،اگر شما هم خواسته ايي داريد و دنبال روزش ميگرديد حتمن از الان تصميم بگيريد و اجرا كنيد .روز هايي كه ما دنبال رند بودن و سر هفته و ... هستيم فقط زمان مارو ازمون ميگيره و واقعا عقب مي اندازتمون.باور كنيد -همين الان- و وسط هفته بيشتر شمارو سوق ميده به سمت هدفتون. 🌸🌸🌸🌸🌸🌸

خدايا بخاطر همه چيز ازت سپاسگذارم💓🙏🏻💓

آناهید جان ممنون که از اهدافت نوشتی، وتبریک می گم بابت اهدافی که عملی شدن.

لطفا از برنامه هات و روتین زندگی روزانه هم بنویس.

برای من امسال سال بسیار مهمی هست  و اهداف مهمی دارم که باید محقق بشن ان شالله.

2706