2737
2739
عنوان

ایران خودرو به شما هم پیامک داده نتایج بعد استعلام اعلام میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 269739 بازدید | 10214 پست
سلام عزیزم ن والا نفروختیم قیمت پرت میدن دلم نمیاد ماشینمو با این قیمت بدم یکم صبر میکنم گرونتربشن ب ...

به سلامتی،ان شاءالله که بتونی با قیمت خوب بفروشی.

ولی انصاف نیست رانا پلاس ماشین به این خوبی قیمتش تو کارخونه از خیلی از محصولات ایران خودرو بالاتره اما تو بازار از همشون ارزونتره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه بفروشی؟ مگر نمیگن سند ماشین تا یکی دو سال دست ایرانخودروعه و نمیشه بفروشی؟

سندای ثبت نامیای سال قبل که آزاد بود،سندهای یکپارچه هم که قرار بود یکسال در رهن بمونه هم دوهفته ای میشه تصمیم گرفتن که دیگه آزاد باشه،ودیگه هیچ سندی تو رهن نمیمونه

2731
کسی میدونه به ماها که میخوایم ماشینمونو بفروشیم مالیات تعلق میگیره یا فقط به یکپارچه 

به قبل از یکپارچه تعلق نمیگیره،فکر میکنم به یکپارچه اول هم تعلق نمیگیره.

از یکپارچه دوم به بعد هم در صورتی تعلق میگیره که از تعداد اعضای خانوادت بیشتر ماشین داشته باشی،مثلا سه نفر هستید سه تا ماشین دارید واین یکپارچه ایه خودروی چهارمتون باشه وبخواید بفروشید مالیات تعلق میگیره.

این کار بیشتر برای جلوگیری از کار دلال هاست که یهو کلی خونه وماشین میخرن وبه نام میزنن وهروقت دلشون میخواد با قیمت های کزایی میفروشن،با این شرایط خیلی به مردم عادی که زوری شاید یه ماشین یا نهایت دو ماشین دارن تعلق نمیگیره.

2738
2706