2703
2553
عنوان

ایران خودرو به شما هم پیامک داده نتایج بعد استعلام اعلام میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 269573 بازدید | 10214 پست

بچه ها من پارس ای ال ایکس واریز ۱۲ بهمن برام پیام تبدیل اومد به تی یو فایو دارم میرم نمایندگی تبدیل بزنم همه میگت بهتره فوق اش یه رینگ و مانیتور میزاری حالا سنسورم نداره ماشین خودمون معلوم نیس کی بدن اخه هنوز ۳ ماه تاخیری ها رو ندادن چ برسه ما شماره قراردادمم ۱۳۷۵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من پارس ای ال ایکس واریز ۱۲ بهمن برام پیام تبدیل اومد به تی یو فایو دارم میرم نمایندگی تبدیل ...

سلام تبدیل زدی؟

به منم پیامک اومده ولی شوهرم میگه نزنیم بهتره

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2720
ماهم همین قیمت گذاشتیم 

سلام مهی جان،ماشینتون رو فروختید؟

اگر فروختید چند برداشتن،چون من هم رانا پلاس ثبت نام کردم میخوام دقیق بدونم الآن قیمتش چنده،تو سایتا قیمتش متفاوته.

سلام مهی جان،ماشینتون رو فروختید؟ اگر فروختید چند برداشتن،چون من هم رانا پلاس ثبت نام کردم میخوام د ...

سلام عزیزم ن والا نفروختیم قیمت پرت میدن دلم نمیاد ماشینمو با این قیمت بدم یکم صبر میکنم گرونتربشن بعد میفروشم

2714

ما ۲۵ بهمن ۳ماهه پرشیا برنده شدیم کی تحویل میدن پس؟

دنیا چقدر هیچ است وما برای هیچ چه ها که نکرده ایم!!               /میخوای قدر زندگیتوبدونی؟برو۱_زندان ۲_بیمارستان۳_قبرستان توزندان میفهمی آزادی توبیمارستان میفهمی سلامتی توقبرستان میفهمی قدرت ونعمت زندگی داری.../بیاین دل نشکنیم...شاید فردا ما نباشیم ....نمیدونم دلم گرفته وقتی ۴۵۰۰۰نفر تویه روز تویه لحظه تویه ثانیه بازلزله ترکیه رفتن وقتی ....بیخیال فقط بدونین دنیا ارزششو نداره تا هستین زندگانی کنین نه زنده مانی!
ما فروختیم ۴۹۰ برا خرید خونه زود فروختیم

مگه میشه بفروشی؟

مگر نمیگن سند ماشین تا یکی دو سال دست ایرانخودروعه و نمیشه بفروشی؟

ممنون میشم هرکس دوست داشت برای ازدواج خاهرم و خوشبخت شدنش صلوات بفرسته
خانما من امروز ماشینم رو تحویل گرفتم رانا پلاس فروش فوق العاده واریزی ۲۰ بهمن حس خوبیه ولی ما برا ...

ینی میخای حواله رو بفروشی؟

من نمیفهمم چی به چیه

مگر نمیگن سند خودرو تا دو سال میمونه دست ایرانخودرو

ممنون میشم هرکس دوست داشت برای ازدواج خاهرم و خوشبخت شدنش صلوات بفرسته
2706