2737
2739
عنوان

ساندویج برای مدرسه

171 بازدید | 15 پست

خانما ساندویج برای مدرسه چی پیشنهاد میدید فقط بودار نباشه. 

من برای پسرم ساندویج سالاد الویه میزارم باهاش سیر میشه ولی  با نون پنیر سیر نمیشه میاد خونه خیلی گشنشه. و این چند ماهه هم مریض بود خیلی لاغر شده تازه اشتها باز کرده واسه این میخوام براش هرروز ساندیج بزارم یکمم وزن بگیره

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساندویچ مرغ....ناگت....فلافل...بودار نیستن خودت توخونه درست کن بده ببره

💚خدا جونم حواست به منم هست؟؟؟....💚   انگاری وسط کوچه پس کوچه های کودکی جا موندیم وسط همون عروسکا وظروف پلاستیکی .جاموندیم ,نمیدونم چه مرگمون بود که هی میخواستیم بزرگ بشیم,روزگار زخم هایی به قلب ووجودمون زده که هیچ مرحمی ندارن ,نمیدونم ,تاکی قراره ارزوهای ماروبقیه زندگی کنن,خدایا دیگه خسته شدیم...
2728
نون پنیر گوجه خیار

اون و میزارم غیر از این..  غذا باشه 

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

برات مهم نباشه بوداره یا نه بزار بچت جون بگیره 

تخم مرغ ابپز با گوجه و خیارشور 

کوکو سبزی با گردو 

فیله مرغ ریش ریش با کاهو و سس و گوجه و مخلفات 

سیبزمینی سرخ کرده با هر سسی که دوست داره 

مواد ماکارانی تو نون باگت 

برات مهم نباشه بوداره یا نه بزار بچت جون بگیره  تخم مرغ ابپز با گوجه و خیارشور  کوکو سبز ...

چرا مهم نباشه..اومدو کسی دلش خواست  هزار دلیل هست ک‌نتونه بخوره بچه ی دیگ و دلش بمونه پیش این غذا

2738
برات مهم نباشه بوداره یا نه بزار بچت جون بگیره  تخم مرغ ابپز با گوجه و خیارشور  کوکو سبز ...

بخاطر بچه های دیگه میگم دلشون نخواد

کلا باید شاما نونی بپزی ک صبح ببره 

مشکلی نیست خیلی لاغر شده نسبت به همکلاسیهاش خیلی ریزه

به نظرتون میشه تو خونه همبرگر درست کرد ولی بو نداشته باشه😁

2706