2733
2739
عنوان

نی _نی_یار شب میشه یه لحظه بیاین

623 بازدید | 10 پست

نی نی یار شب،ممنون میشم بهم بگین توی تاپیکی که الان بمن تذکر دادین توهین نکن، کجای پیامم توهین امیز بود؟ از چه لفظی استفاده کردم؟ واقعا واسم سواله! اون خانم بمن عقده ای و عقب مونده و ... اینا گفت. من حتی جوابشم ندادم.

برام پذیرفتنی نیست من و ایشون جفتمون تذکر یکسانی بگیریم. 

عذر میخوام که تاپیک زدم براش ولی ممنون میشم بهم بگین.

پیشگیری بهتر از درمان است😐👌/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چطوری بهتون اختار میدن تاحالا ندیدم😐😐

سلام

به این عکس نگاه کن:

1️⃣ توی خصوصی بهت میگن ⬅️ کسی نمیفهمه.

2️⃣ توی اون تاپیک بهت میگن ⬅️ همه میفهمن.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋