2733
2734

هر روز میگه مامان کی حضوری میشه من خسته شدم نمیخوام درس بخونم خدا لعنتشون کنه😔😔 ی روز گاز ی روز الودگی پس فردا هم میگن کرونا کلا مجازی میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کشور داره به فنا میره از کمبود انرژی جانم

افسردگی دخترتون رو با کلاس های خارج از مدرسه درمان کنید 

||رُک هستم||  از درآوردن ادای آدمای باشخصیت متنفرم خودت باش هرچی که هستی.| یک انسانم با اعتمادبه نفس و عزت نفس بسیار بالا. اگر کامنت شما بی جواب موند حتما لایق پاسخ نبودی♥️پروفایلم خودم نیستم دوستان میگن شبیهشم گذاشتم  متولد 79 نیستم چون تایید نمیشد مجبور شدم بزنم 79،مورد دیگه ای خاطرم نیست اگر یادم اومد اضافه میکنم. 
2738
کشور داره به فنا میره از کمبود انرژی جانم افسردگی دخترتون رو با کلاس های خارج از مدرسه درمان کنید&n ...

به درک که به فنا میره از بی لیاقتی بعضی ها دختر من چرا تاوان بی سوادی اونا روبده . متاسفانه انقدرم اطلاعات ندارید که دونید واسه الودگی تعطیلن 

والا به نظرم افسردگی دخترت به مدرسه هستش که یه فکری براش بکن و اگرنه کل تابستون رو افسرده طی می کنه 

به علاوه خیلی عجیبه به نظرم چون خودم به عنوان یه محصل و همینطور همه ی خانواده م که محصل هستند از تعطیلی خوشحال میشن 

والا به نظرم افسردگی دخترت به مدرسه هستش که یه فکری براش بکن و اگرنه کل تابستون رو افسرده طی می کنه& ...

نه عزیز شما فکری به حال خودت بکن که کل خانوادتون خوشحالید از تعطیلی. مدرسه فقط واسه درس خوندن نیست بچه میره اجتماعی بشه و کلی چیز غیر از درس یاد بگیره. تابستونم چون درس نداره کلا کلاس میره شما نگران تابستونش‌نباش. 

2706