2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا😟خیلی جاهای بکر و‌خوبی داره حتما قشنگ نگشتیش میگی دوس ندارم 

چرا اتفاقا خیلی گشتمش. نمیدونم والا،تواین استان و شهر،بی عدالتی و بی نظمی و بی صاحابی بیداد میکنه و هیچ کس پیگیر و جوابگو نیست

از اینده ی بچه هام میترسم

از اینکه این شهر هیچ پیشرفتی نداره میترسم

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2728
چرا اتفاقا خیلی گشتمش. نمیدونم والا،تواین استان و شهر،بی عدالتی و بی نظمی و بی صاحابی بیداد میکنه و ...

از این لحاظ که صدرصد حق داری ..اینجا باید زور وبازو داشته باشی تا شاید یکذره به حقت برسی

2740
از این لحاظ که صدرصد حق داری ..اینجا باید زور وبازو داشته باشی تا شاید یکذره به حقت برسی

و پارتی😅

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
عه میخوام 😒بدین خیلی بدینننن

وای به حدی خوشمزست که اندازه ۳نفر میخورم وقتی دزست میکنم...کاش مهمونم بودی برات با عشق درست میکردم😍

وای به حدی خوشمزست که اندازه ۳نفر میخورم وقتی دزست میکنم...کاش مهمونم بودی برات با عشق درست میکردم😍

دلم خواستتتتت یبار مهمون یکی از دوستامون دلوار بودیم یه چیزی مث دمی بود ولی با میگو درس کرده بودن اسمشو نمیدونم ولی خیلی خوشمزه بود 

برام درس کن پست کن بیاد  

لایک‌کن😊💔